مدیر کل تبلیغات اسلامی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان دیدار کرد

مدیر کل تبلیغات اسلامی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان دیدار کرد

حجت الاسلام احمد رضایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی با احمد محبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد.

احمد محبی در این دیدار در سخنانی پیرامون فعالیت فرهنگی و قرآنی مشترک ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی اشاره کرد و بیان داشت:کارها با مشارکت و تعامل نتایج بهتری خواهد داشت پس هرچه تعامل و نزدیکی بیشتری بین دو دستگاه وجود داشته باشد، برنامه‌های متعدد فرهنگی و دینی با کیفیت بیشتریبرگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد:زمینه‌ها و ظرفیت‌های قابل‌ملاحظه‌ای وجود دارد که با برنامه‌ریزی منسجم و مدون می‌توان از این ظرفیت‌ها استفاده کرد تا اتفاقات خوبی در حوزه‌ی فعالیت های دینی و قرآنی در راستای سیاست‌های دو دستگاه شاهد باشیم.

حجت الاسلام احمد رضایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار ترویج تعالیم قرآن کریم را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سازمانی و نقطه عطف مشترکت دو دستگاه برشمرد و افزود: لازم است هر دو نهاد فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی، هر جا زمینه‌های مشترک فعالیت وجود دارد، از آن‌ها برای خدمت و نفع‌رسانی به جامعه و مردم استفاده کنند.