محموله ۲۵۰ميليوني گوشي قاچاق به مقصد نرسيد

محموله ۲۵۰ميليوني گوشي قاچاق به مقصد نرسيد

فرمانده انتظامي طبس از كشف محموله گوشي تلفن همراه قاچاق به ارزش ۲۵۰ميليون ريال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنامنطقه خراسان جنوبی، ، سرهنگ محسن جلاليان درتشريح اين خبر اظهار کرد: در راستاي اجراي برنامه ها و تدابير قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشديد برخورد با قاچاقچيان، مأموران انتظامي شهرستان طرح كنترل، گشت‌زني و بازرسي خودروهاي مشكوك را آغاز كردند.

وي افزود: مأموران هنگام كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه سواري پرايد مشكوك شدند و خودرو را به لاين بازرسي هدايت كردند.

سرهنگ جلاليان بيان کرد: مأموران پس از هماهنگي با مقام قضائي در بازرسي از خودرو تعداد ۴۸دستگاه گوشي تلفن همراه با مارك‌هاي كه فاقد هر گونه مدارك  گمركي بود كشف كردند.

فرمانده انتظامي طبس تصريح كرد:كارشناسان ارزش ريالي كالاي قاچاق كشف شده را  ۲۵۰ميليون ريال برآورد كردند كه در اين رابطه خودرو توقيف و متهم با تشكيل پرونده برای سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شد.

سرهنگ جلاليان خاطر نشان كرد: قاچاق موجب انحراف سرمايه از مسير اصلي و در نهايت كاهش توليد ملي و گسترش فقر و بيكاري در جامعه و به خطر افتادن سلامت ملي مي‌شود.

وی یادآورشد: از شهروندان تقاضا مي‌شود در صورت مشاهده هرگونه فعاليت قاچاقچيان و يا فروش اجناس قاچاق با اطلاع به موقع و تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ ،پليس را در شناسايي و دستگيري مجرمان ياري كنند.