ماجرای رأی دادن فرح، استناد محسن رضایی و توفان کاربران توئیتر؛ گاف های محسن رضایی:

ماجرای رأی دادن فرح، استناد محسن رضایی و توفان کاربران توئیتر؛

مصاحبه تلویزیونی محسن رضایی که در آن با استناد به یک تصویر جعلی مدعی شد؛ سلطنت طلبان برای نفوذ در داخل کشور از روش دموکراسی و صندوق های رای بهره می گیرند، بازتاب گسترده در فضای مجازی پیدا کرد. او در اظهاراتی عجیب حضور گسترده ایرانیان در پای صندوق های رای را نشانه ای از نفوذ دشمن ارزیابی کرد.به گونه ای از دیشب تاکنون دهها توئیت و پست انتقادی در شبکه های اجتماعی درج شده است.
شماری از کاربران اظهارات رضایی را نقض آشکار بیانات رهبر انقلاب ارزیابی کرده و یادآوری کردند که مراجع ارشد نظام رای همه ایرانیان و حتی منتقدان نظام را که به خاطر کشور پای صندوق ها آمدند، ارج نهادند بنابراین هیچ کس حق اهانت و تحقیر رای ایرانیان مقیم خارج و هموطنان عاشق در آن سوی مرز را ندارد. برخی از کاربران نیز گفتند که سخن رضایی نسخه دیگری از همان نظرات رئیسی  و تقسیم بندی آرای مردم به حلال و حرم و پاک و ناپاک است.
عده ای دیگری از کاربران نیز تناقضات موضع گیری محسن رضایی او در ایام انتخابات باز نشر دادند و نوشتند که او در شب انتخابات مژده قاطع پیروزی رئیسی و رفتن روحانی را داده بود به این خاطر بازنده اصلی این رقابت محسوب می شود و تلویزیون با اطلاع از ناراحتی های او از نتیجه انتخابات تریبون در اختیارش می گذارد.
گفتنی است که محسن رضایی در برنامه نگاه یک تلویزیون گفت:آمریکایی ها میخواهند از طریق دمکراسی در ایران نفوذ کنند، به همین خاطر در انتخابات اخیر، در خارج کشور همه برای رای دادن صف میکشند و حتی”فرح پهلوی هم رای می دهد”!!
وقتی مجری  به او گوشزد کرد که آن تصویر آرشیوی و غیر واقعی است او به توجیه و پافشاری دوباره بر نظر خویش پرداخت و گفت : اگر هم رای نداده، در انتخابات بعدی رای میدهد!! (برنامه گفتگوی ویژه شبکه دو، شنبه شب سیزدهم خرداد ۹۶)
تصویر جعلی  رای دادن فرح دو هفته پیش منتشر شد و همه رسانه ها بر کذب و جعلی بودن آن گواهی دادند.