لوح وتندیس واحد نمونه ملی استاندارد به کویرتایر اعطا شد

لوح وتندیس واحد نمونه ملی استاندارد به کویرتایر اعطا شد

 

  

شرکت کویر تایر از سوی سازمان ملی استاندارد کشور به‌ عنوان واحد نمونه کیفی ملی در سال ۹۹ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر؛ در مهرماه سال ۱۳۹۹ و هم‌زمان با گرامیداشت روز جهانی استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد ایران ،” کویرتایر” به‌عنوان واحد تولیدی نمونه ملی در کشور انتخاب شد که مراسم امسال به دلیل ویروس کرونا در سطح ملی برگزارنشد.

امروزو همزمان با بازدید استاندار خراسان جنوبی از کارخانه کویرتایر، لوح و تندیس این افتخارارزشمند به نیابت از سوی رئیس سازمان استاندارد ، توسط ملانوری استاندار خراسان جنوبی به  سید محمد حسین زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر اعطا شد.

این انتخاب بر اساس ارزیابی ۱۳ معیارازسوی سازمان ملی استانداردصورت گرفته که استمرار ۲۲ سال متوالی پروانه کاربرد علامت استاندارد، عدم وجود نقص عمده در محصولات تولیدی، چهار سال گارانتی محصولات و تجهیز آزمایشگاه های شرکت با بیش از ۱۰۰ نوع دستگاه بسیار مدرن و پیشرفته از جمله  مولفه های موثر در این انتخاب بوده است.

همچنین مشارکت متخصصین کویرتایر در تدوین استاندارد های ملی،اخذ مجوز تاسیس دپارتمان تخصصی صنعت لاستیک کشور ازسازمان آموزش فنی و حرفه ای، به کارگیری ۱۲۰ نفر متخصص درسازمان تضمین کیفیت شرکت و دریافت تندیس و لوح زرین محصول برتر ایرانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه صنعتی شریف ازدیگر عوامل موثردرارزیابی برای انتخاب واحد نمونه استاندارد در سطح ملی بوده است.

همچنین در این مراسم سعید حیدری از شهرستان بیرجند که به عنوان نفر سوم مسابقه طراحی پوستر روز ملی استاندارد انتخاب شد ه بود با اعطای لوح تقدیر از سوی استاندار خراسان جنوبی قدردانی شد.