قیمت پژو ۳۰۱ اعلام شد + زمان شروع پیش فروش؛

قیمت پژو ۳۰۱ اعلام شد + زمان شروع پیش فروش؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، روز گذشته طی بخشنامه ای به نمایندگی های ایکاپ در کشور، قیمت و زمان پیش فروش پژو ۳۰۱ اعلام شد. حال پژو ۳۰۱ را باید سومین خودروی ایکاپ بدانیم که بعد از پژو ۲۰۰۸ و پژو ۵۰۸ وارد بازار کشور می شود. این محصول قرار است به صورت CBU عرضه شود.
پژو ۳۰۱ از فردا یعنی سه شنبه پیش فروش شود و رنگ های سفید، قهوه ای، مشکلی و خاکستری قابل سفارش است و در ۱۰ روز تحویل مشتری می شود.
قیمت پژو ۳۰۱ با احتساب مالیات و دیگر هزینه های شماره گذاری، ۹۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام شده که اختلاف زیادی با قیمت اعلامی توسط ایران خودرو در گذشته دارد. این در حالی است که هنوز نه سایت ایران خودرو و نه سایت ایکاپ اطلاعاتی در مورد این خودرو را منتشر نکرده اند.

پژو 301

پژو ۳۰۱

پژو ۳۰۱ خودروی سدان کامپکت و جمع و جوری است که از سال ۲۰۱۱ تاکنون بر روی خط تولید کمپانی پژو قرار دارد. این خودرو بر روی پلتفرمی مشرک با سیتروئن سی الیزه و C3 و DS3 ساخته شده و هدف از تولید آن بیشتر بازارهای کشورهای در حال توسعه آسیایی و آفریقایی است.
پژو ۳۰۱ در بازار جهانی با چندین موتور بنزینی و دیزلی عرضه می‌شود که در بازار ایران قوی‌ترین گونه بنزینی آن یعنی موتور ۱.۶ لیتری ۱۱۵ اسب بخاری در نظر گرفته شده است.
جعبه دنده این خودرو از انواع ۵ دنده دستی، ۴ دنده خودکار و ۶ دنده خودکار هستند مدل ۶ سرعته اتوماتیک برای بازار ایران در نظر گرفته شده است. در بخش ایمنی نیز بد نیست بدانید که موسسه EuroNCAP به این خودرو سه ستاره ایمنی داده که آن را همرده خودروهایی چون رنو ساندرو قرار می‌دهد.

پژو 301

پژو ۳۰۱

قیمت ۹۵ میلیونی برای پژو ۳۰۱ می تواند آن را در کنار دیگر رقبایی چون هیوندای اکسنت و یا کیا ریو جدید قرار دهد و باید دید این پژو ایکاپ با موتور ۱٫۶ و ۳ ستاره ایمنی چقدر شانس برای پیروزی در این رقابت دارد؟ همچنین این پیش فروش و عرضه پژو ۳۰۱ با تاخیر زیاد در حالی است که نسل جدید پژو ۳۰۱ با چهره‌ای بروزتر در بازارهای جهانی معرفی شده و گویا در ایران و در این پیش فروش همان نسل قبلی عرضه خواهد شد.

چهره پژو 301 مدل 2017

چهره پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۷