فرماندار ویژه طبس اعلام کرد:”اقدام از ما، قضاوت با شما”؛

فرماندار ویژه طبس اعلام کرد:”اقدام از ما، قضاوت با شما”؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، معاون استاندار و  فرماندار ویژه شهرستان طبس در جلسه جمع بندی برنامه های دهه فجر مطرح کرد:ایام الله دهه فجر ۳۸مین بهار انقلاب، فرصت بسیار خوبی است برای ما مدیران در مجموعه دولت تا خدماتی که با همت مسئولین چه در شهرستان و چه در استان و کشور شرایطش فراهم شده است را اطلاع رسانی کنیم.

در شرایط فعلی هجمه ای که علیه خدمات دولت هست کم نیست اتفاقات و کم لطفی هایی که انجام میگیرد هم در داخل و هم در خارج که البته آن ها تکلیفشان با دولت و نظام مشخص است اما متاسفم برای بعضی از کم لطفی هایی که در داخل انجام می شود.

ما و شمایی که مسئولان دولتیم و سکان دار هستیم وظیفه داریم این خدمات را به نحو احسن ارائه بدهیم و از این موقعیت استفاده کنیم، قضاوت را به خود مردم واگذار می کنیم.

گذشت زمان خیلی مسائل را حل میکند؛ اینکه حالا ما هم بخواهیم در بعضی شرایط موضع بگیریم و پاسخ بدهیم پاسخ ما عملکرد ماست پاسخ ما قضاوت مردم است پاسخ ما گذشت زمان است که خیلی مسائل را حل خواهد کرد. خواهشی که دارم از دوستان این است که از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنند.

در ادامه جلسه نیز فهرست طرح طهای اجرا شده و آماده بهره برداری و پروژه های کلنگ زنی در شهرستان در اختیار خبرنگاران قرار گرفت که عباتند از:

  • تعداد کل پروژه های قابل افتتاح👈۹۴
  • جمع کل اعتبار پروژه های قابل افتتاح(ملیون ریال)👈۷۳۹۹۸۰(هفتاد وسه میلیارد و نهصد و نود وهشت میلیون تومان)
  • تعداد کل پروژه های قابل کلنگ زنی👈۱۰
  • جمع کل اعتبار پروژه های قابل کلنگ زنی(ملیون ریال)👈۱۹۸۵۰(یک میلیارد و نهصد و هشتاد وپنج میلیون تومان)
  • تعداد دستگاه اجرایی دارای پروژه👈۱۹