فردوس میزبان دومین جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان بسیجی خراسان‌جنوبی

فردوس میزبان دومین جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان بسیجی خراسان‌جنوبی

رئیس هیات ورزش‌های بومی‌ومحلی تربیت‌بدنی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی گفت: فردوس میزبان دومین جشنواره فرهنگی‌ورزشی مسابقات بومی‌ومحلی بانوان بسیجی استان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منظقه خراسان جنوبی علیرضا چاجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، اظهارکرد: دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان بسیجی خراسان‌جنوبی در راستای احیاء و ترویج ورزش‌های سنتی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می‌شود.

وی  با اشاره به اینکه این جشنواره از ۱۹ تا ۲۰ مرداد ماه برگزار می‌شود، افزود: در این جشنواره ۱۵۰ ورزشکار  ۱۱ شهرستان‌ استان در رشته‌های هفت‌سنگ، دال‌پلان، سه‌گانه و دارت به میزبانی فردوس با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیات ورزش‌های بومی و محلی تربیت‌بدنی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی تصریح کرد: تیم‌های برتر مسابقات ورزشی این جشنواره مهرماه‌ امسال به دهمین دوره مسابقات بانوان بسیجی کشور شهرستان یاسوج اعزام می‌شوند.

چاجی برپایی سیاه‌چادر عشایری، اجرای موسیقی محلی و بسته‌های فرهنگی را جمله از برنامه‌های جانبی دومین جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان بسیجی عنوان کرد.

وی بیان کرد: هیات‌ورزش‌های بومی و محلی تربیت‌بدنی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در سال ۹۴ فعالیت خود را آغاز و تاکنون به سه دوره جشنواره‌های فرهنگی ورزشی مسابقات بومی و محلی بسیجیان کشور تیم اعزام کرده است.

رئیس هیات ورزش‌های بومی و محلی تربیت‌بدنی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی اضافه کرد: تیم هفت‌سنگ آقایان خراسان‌جنوبی در هشتمین دوره مسابقات بومی و محلی بسیجیان کشور در بندرعباس به مقام سوم دست یافت و مدال‌طلای نهمین دوره این ماراتن ملی را نیز از آن خود کرد و در بازی لی‌لی نیز مدال نقره را به گردن آویخت.