فرار دختری با حساب بانکی ۶ میلیاردی!!!

فرار دختری با حساب بانکی ۶ میلیاردی!!!

دختر جوانی که ۶ میلیارد تومان پول پدرش در حسابش بود و قصد ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش را داشت از خانه فرار کرد.

به گزارشخبر شرق به نقل از به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا, دو هفته قبل پدر و مادر دختر جوانی به دادسرای امور جنایی تهران مراجعه و اعلام کردند دخترشان از منزل فرار کرده است.

پدر مهسا در اظهاراتش به بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران گفت: دخترم قصد ازدواج با پسری را داشت اما من و مادرش مخالف ازدواج او با آن پسر بودیم و نمی‌خواستیم دخترمان با غریبه ازدواج کند، من از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستم و در حساب دخترم ۶ میلیارد تومان پول داشتم، اکنون نیز از شما برای پیدا کردن دخترم کمک می‌خواهم.

پس از ثبت این شکایت تیمی از مأموران اداره آگاهی برای یافتن این دختر دست به کار شدند تا اینکه پدر وی بار دیگر در دادسرا حاضر شد و اعلام کرد ۶ میلیارد تومان از حساب دخترش برداشته شده که در تحقیقات مشخص شد اپن پول به حساب پسری ریخته شده که دوستِ خواستگار دخترش است.

در این مرحله از رسیدگی به پرونده، این حساب مسدود شد تا اینکه دختر فراری پیدا و در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد. با حضور دختر و پدرش در دادسرا، پدر وی اعلام کرد که با توجه به بازگشت دخترش، شکایتش را پس می‌گیرد همچنین دخترش در اظهاراتش به بازپرس گفت که این مدت را در یک ویلا در لواسان سپری کرده است.