فراخوان حضور در نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی و برند (نمانام)

فراخوان حضور در نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی و برند (نمانام)

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی با اعلام خبر برگزاری نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی و برند محصولات روستایی و عشایری کشور (نمانام) از علاقه مندان جهت شرکت در نمایشگاه مزبور دعوت بعمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران از دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، عالیه خواجوی افزود: نمایشگاه تولیدات و محصولات برند روستائیان و عشایر کشور، به همت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و با هدف حمایت و معرفی توانمندی های اقتصادی و تولیدی روستایی و حذف واسطه ها، توانمندسازی و توسعه اقتصادی و فرهنگی روستاها، معرفی و احیای سنت های فاخر روستایی ، نمایش آداب و رسوم، غذاهای محلی، ظرفیت های گردشگری و ورزش های بومی و محلی برگزار می گردد.
مدیرکل دفتر روستایی و شوراهای استانداری با اعلام این خبر یادآور شد: آثار ارسالی می بایست در قالب عکس و فیلم معرفی محصولات یا خدمات تولیدی در بخش های صنایع دستی، مراکز اقامتی روستایی و بومگردی، غذاهای بومی و محلی، شرکت های دانش بنیان و محصولات نوآور و خلاقانه ارسال شود که آثار دریافتی، پس از داوری و تایید در کمیته استانی، برای حضور در نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی و برند(نمانام) محصولات روستایی و عشایر کشور ارسال می گردد.
خواجوی ادامه داد: معرفی آثار در قالب فایل مشخصات طرح، عکس و فیلم با حجم حداکثر ۱۰ مگابایت، نهایتاً تا تاریخ ۱۸/۳/۱۴۰۱ به شماره ۰۹۳۶۷۷۲۰۱۹۳ ارسال گردد و هم استانی های عزیز درصورت ابهام و پرسش، می توانند از طریق تماس با شماره تلفن مزبور، راهنمایی لازم را دریافت نمایند.
گفتنی است؛ نمایشگاه محصولات برند روستاییان و عشایر کشور، ۱۴ تیرماه سال جاری همزمان با “روز شهرداری ها و دهیاری ها”، با حضور محصولات برند و شاخص ارسال شده از استان های سراسر کشور در تهران برگزار می گردد.