: عملیات موشکی سپاه به مواضع تروریست ها یک هشدار است؛ فرماندار درمیان:

: عملیات موشکی سپاه به مواضع تروریست ها یک هشدار است؛

محمد بشیری زاده، روز سه شنبه در شورای آموزش و پرورش شهرستان درمیان افزود: عملیات موشکی سپاه علیه نیروهای تکفیری داعش نشان داد که آمادگی کامل برای پاسخ کوبنده به هرگونه اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی ایران وجو دارد.
وی با بیان اینکه این عملیات علیه داعش پاسخی به ترقه بازی دشمنان در تهران بود، اضافه کرد: عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر در عملیات موشکی سپاه به جهانیان اثبات شد.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان درمیان ادامه داد: از این پس ایران اسلامی به کوچکترین حرکت دشمنان نظام جواب دندان شکنی خواهد داد.
وی با بیان اینکه اتمام طرح های نیمه تمام آموزش و پرورش شهرستان در اولویت قرار دارد، گفت: امسال بودجه عمرانی آموزش و پرورش شهرستان به ۲ برابر افزایش یافت، و مدیریت آموزش و پرورش نیز نسبت به جذب بودجه ملی از بیرجند مرکز استان(خراسان جنوبی) تلاش کند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۷ روستای بخش مرکزی و قهستان شهرستان در حال گازرسانی است، گفت: باید همزمان با گازرسانی به این روستاها گازرسانی به مدارس نیز آغاز شود تا دانش آموزان در فصل زمستان با آرامش خاطر بیشتری در کلاس های درس حاضر شوند.
وی با تاکید به اینکه باید از موازی کاری در برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان پرهیز شود، گفت: باید زمینه برای استفاده هرچه بیشتر دانش آموزان از کلاس های فنی و حرفه ای فراهم شود تا دانش آموزان در کنار تحصیل، حرفه آموزی را نیز یاد بگیرند.
وی با تاکید به حضور حداکثری دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی روز قدس، یادآور شد: باید با حضور گسترده مردم در روز قدس بار دیگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران به جهانیان ثابت شود.