عقد تفاهم نامه همکاری بین اداره بهزیستی با صندوق بیمه کشاورزان خوسف

عقد تفاهم نامه همکاری بین اداره بهزیستی با صندوق بیمه کشاورزان خوسف

ضا حسینی مقدم از امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره بهزیستی شهرستان خوسف با صندوق بیمه کشاورزان خبر داد و افزود:با توجه به پیگیری های مدیرکل بهزیستی و فرماندار شهرستان خوسف سهمیه تسهیلات اشتغال بهزیستی خوسف حدود ۳برابر افزایش داشت که این نشان از همت دولت تدبیرو امید در راستای تحقق شعار سال جاری و  بالارفتن تعداد جامعه هدف در توانمند سازی دارد.

 

وی اظهار داشت:در راستای ایجاد اشتغال پایدار و برآورده سازی اهداف سازمان بهزیستی که موازی اهداف نظام و دولت است دو تفاهم نامه همکاری روز جاری با صندوق بیمه روستائیان و دامپزشکی به امضا رسید.

 

حسینی مقدم عنوان داشت:تفاهم نامه همکاری با دامپزشکی در سطح آموزش و نگهداری روشهای نوین دام، بهداشت دام،استفاده جامعه هدف از سم،البسه های یکبار مصرف و آموزش می باشد که قبل از معرفی برای دریافت تسهیلات از مزایای این تفاهم نامه برخوردار خواهند شد و تمام خدمات برای معرفی شدگان رایگان می باشد که برای دومین سال متوالی بین بهزیستی و دامپزشکی به امضا رسید.

 

حسینی مقدم در ادامه گفت:تفاهم نامه منعقد شده با صندوق بیمه کشاورزی جهت جلوگیری برای از بین رفتن سرمایه های دامداران خرده صورت گرفت.چون برخی از بیماریها باعث اتلاف دام ها شده و در سنوات قبل مشکلاتی را برای جامعه هدف ایجاد کرده بود که با تحقق این موضوع این نگرانی از دریافت کنندگان تسهیلات برطرف شد.

 

سرپرست اداره بهزیستی با اشاره به اینکه جامعه هدف با ۵۰درصد تخفیف از مزایای بیمه کشاورزی برخوردار می شوند عنوان داشت:در برخی موارد بیمه نامه ها نیز به صورت رایگان صادر خواهد شد که در تفاهم نامه پیش بینی لازم شده است.