طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع‌بندی نرسید؛

طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع‌بندی نرسید؛

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود.

حمایت میرزاده

سیدحمایت میرزاده در تشریح جلسه امروز (سه‌شنبه ۱۶ خردادماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طبق دستور کار کمیسیون در ابتدای جلسه امروز انتخابات هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در اجلاسیه دوم دوره دهم مجلس برگزار و ترکیب اعضای هیات رئیسه کمیسیون مشخص شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس این در جلسه امروز محمدمهدی زاهدی به عنوان رییس، همچنین داوود محمدی و قاسم احمدی لاشکی به عنوان نواب رییس، فریده اولاد قباد و علیرضا سلیمی به عنوان دبیر و همچنین سیدحمایت میرزاده به عنوان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.

وی با اشاره به اینکه بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی با حضور نماینده دولت و اعضای کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: با توجه به تعاریف متعدد و البته بازه گسترده‌ای که در خصوص معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی وجود دارد، جمع بندی صورت نگرفت و مقرر شد دوشنبه هفته آینده این موضوع در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شود.

سخنگوی شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بررسی لایحه بازگشایی مدارس نیز در دستورکار کمیسیون بود که به دلیل کمبود زمان امکان بررسی فراهم نشد و به جلسات بعد موکول شد.