صدور ۱۲ پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی کشاورزی در خراسان‌جنوبی هاشم ولی پور مطلق در جمع خبرنگاران گفت:

صدور ۱۲ پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی کشاورزی در خراسان‌جنوبی

۱۲ پروانه بهره‌برداری توسط واحدهای تولیدی از ابتدای امسال(۹۶) در خراسان جنوبی اخذ شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق هاشم ولی پورمطلق، رییس این سازمان با اشاره به میزان سرمایه گذاری انجام شده و فرصت سرمایه گذاری ایجاد شده در صنایع کشاورزی اظهارکرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ واحد تولیدی موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری شده‌اند و در همین راستا زمینه اشتغال دائم ۲۰۲ نفر فراهم شده است.

وی افزود: همچنین هفت واحد تولیدی نیز موفق به ایجاد طرح توسعه و افزایش ظرفیت تولید شده‌اند که در واقع زمینه ۲۴ فرصت شغلی ایجاد شده است.

رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی از اعطای تسهیلات به صنایع کشاورزی طی امسال خبرداد و گفت: تسهیلات در نظر گرفته شده برای صنایع کشاورزی طی امسال در سه بخش مدنظر بوده است.

ولی پورمطلق با اشاره به تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی، اضافه کرد: تاکنون نزدیک۱۵ واحد تولیدی ثبت نام کرده‌اند که پس از بررسی در این مدیریت و تایید از اداره تسهیلات بانکی و بانک‌های کشاورزی و عامل دیگر معرفی شده‌اند.

وی بیان کرد: همچنین در خصوص تسهیلات از محل طرح و رونق تولید، متقاضیان این تسهیلات پس از ثبت نام در سامانه و تایید به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی به تسهیلات طرح توسعه و بازسازی نیز اشاره کرد و یادآور شد: این تسهیلات از محل اعتبارات تکلیفی بوده که تا کنون جلسه‌ای تشکیل نشده است.