سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در دهه فجر ۴۹۵ برنامه اجرا می کند؛

سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در دهه فجر ۴۹۵ برنامه اجرا می کند؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، سرهنگ صفر علی اسماعیلی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: توجه به اقتصاد مقاومتی، بصیرت افزایی و بیعت مجدد مردم با آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری از برنامه های محوری این ایام است.
وی یادآور شد: پرداختن به نقش مردم در ایجاد امنیت و آشنایی آنها با نقشه های شوم دشمنان در ایجاد ناامنی، باید بیش از پیش مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی برگزاری یادواره های شهدا، غبار روبی مزار شهدا، تقویت حلقه های صالحین، اعزام راهیان نور، اردوهای زیارتی و شرکت در نماز جمعه را از مهم ترین برنامه های فرهنگی کمیته بسیج ستاد دهه فجر استان ذکر کرد.
به گفته وی برگزار صبحگاه مشترک، گشت و نگهبانی، فراخوان گردان های کوثر و بیت المقدس از مهمترین برنامه های دفاعی و اعزام گروه های جهادی – تبلیغی، برگزار مسابقه و برنامه های ورزشی و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مهمترین برنامه های عمومی خواهد بود.
مسئول کمیته بسیج ستاد دهه فجر استان در ادامه گفت: استقامت و ایستادگی ملت ایران در مقابل دست نشانده استکبار (خاندان پهلوی) به رهبری امام خمینی (ره) مایه افتخار ایرانیان است و به همین مناسبت سالروز پیروزی انقلاب را باید جشن گرفت.
به گفته وی در ارتباط با این پیروزی غرور آفرین، آشنایی جوانان و نوجوانان با دوران قبل انقلاب و رشادت های مردم انقلابی و گسترش روحیه استکبار ستیزی می تواند به عنوان محوری ترین اقدام ها در این ایام الله قرار گیرد.
کمیته های تخصصی دهه فجر استان دارای ۲۳ بخش است که مسئول هر کمیته در این روزها به بیان اصلی ترین برنامه های پیش بینی شده در این کمیته ها، در جمع خبرنگاران، می پردازد.