سفره کریمانه امام حسن مجتبی (ع) در فردوس گسترده شد

سفره کریمانه امام حسن مجتبی (ع) در فردوس گسترده شد

به گزارش خبر شرق ،مسجد جامع قدیم شهرستان فردوس امسال نیز همچون سنوات گذشته با کمک خیرین و نمازگزاران مسجد و خادمین موکب مهدی موعود (عج) سفره افطاری ساده برای نماگزارن پهن می کند.

 

حمید آبیار مدیر کانون فرهنگی هنری موعود (عج) با اعلام این مطلب گفت: با توجه به تجربه چند ساله این مسجد در خصوص برپایی سفره افطاری امسال هم این طرح به کمک خیرین عملیاتی و با استقبال بیش از ۵۰۰ نفری روزه داران در هر شب روبرو هستیم که نسبت به سال گذشته با رشد ۱۰درصدی مواجه هستیم.

 

وی افزود: امسال با همکاری بنیاد مهدویت استان قم، کارگاه آموزشی مهدویت توسط حجت الاسلام قائمی هر روز برای روزه داران و مردم مومن در محل مسجد برگزار می شود.

 

آبیار گفت: همچنین مراسم ترتیل خوانی خواهران نیز با حضور این روحانی اعزامی هر روزه در محل مرقد شهدای گمنام پارک ملت فردوس برگزار می شود.

 

وی با اشاره به برپایی مهدالصلاه جهت رفاه نمازگزارن در هر روز، خاطرنشان کرد: مراسم شب های قدر که هر ساله با حضور بی نظیر همشهریان فردوسی برگزار می شود امسال هم با برپایی نماز ۱۰۰ رکعتی قضا به جماعت آغاز و سپس تلاوت دعای جوش کبیر، مداحی و قرآن به سر در شب های احیا برگزار خواهد شد.