سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان جنوبی منصوب شد

سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان جنوبی منصوب شد

«مجتبی شریعتی‌فر» با حکم استاندار به سمت سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، جواد قناعت در حکمی «مجتبی شریعتی‌فر» را به عنوان سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری منصوب کرد.

در این حکم آمده است: با توجه به تجربیات و توان و تعهد خدمتی جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان ” سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری ” تعیین می شوید.

استاندار خراسان جنوبی در این حکم افزود: امید است با توکل به خداوند متعال ،ضمن بهره گیری از استعدادها و و توانمندی نیروهای لایق ،دلسوز و کارآمد ،با اتخاذ تدابیر مناسب درمسیر تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ،اندیشه های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی ،رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی )و برنامه های دولت سیزدهم تلاش نموده و در انجام وظایف محوله جهت تحقق اهداف سازمانی موفق باشید.

بنا بر این گزارش، آیین تکریم و قدردانی از خدمات «علی اکبر اکبری‌راد» مدیرکل سابق دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و معارفه «مجتبی شریعتی‌فر» به عنوان سرپرست جدید این دفتر امروز دوشنبه ۲۴ اسفندماه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.