سازمان‌های مردم نهاد نهضت امید را در جامعه نهادینه کنند معاون استاندار خراسان جنوبی:

سازمان‌های مردم نهاد نهضت امید را در جامعه نهادینه کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه سازمان‌های مردم نهاد نهضت امید را در جامعه نهادینه کنند، زیرا داشتن دید و زاویه سیاسی به امور، ظلم به مردم است

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران ،  علی اسماعیلی امروز ۲۲ مرداد جاری در نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد استان خراسان جنوبی، گفت: سازمان های مردم نهاد نهضت امید را در جامعه نهادینه کنند، زیرا داشتن دید و زاویه سیاسی به امور، ظلم به مردم است .

معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به وجود خشکسالی‌ها، دوری از مرکز و تازه تاسیس شدن استان، اقدام‌های زیادی در دولت‌های مختلف صورت گرفته است، اما متاسفانه کمتر توانسته‌ایم این اقدام ها را به عنوان دستاورد بیان کنیم .

وی اظهارکرد: با قرارگیری در جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه آمریکا، تبیین و بازگویی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان ضروری است به گونه‌ای که جوانان قدرت رویارویی با مشکلات را مانند ۴۰ سال گذشته بیاموزند.

وی ادامه داد: عمل و رفتار ما نباید به گونه‌ای باشد که در روند کاری مسئولان توانمندی که قصد خدمت دارند، هم تاثیر بگذارد .

اسماعیلی با تاکید بر اینکه موانع باید به صورت صادقانه به مردم بیان شود، افزود: ظرفیت‌های یک استان تازه تاسیس با استان قدیمی به مراتب فرق می‌کند و مردم هم به خوبی درک می کنند .

وی تصریح کرد: امروز نگاه موجود به سازمان‌های مردم نهاد (سمن) به هیچ وجه امنیتی نیست، بلکه کاملا با نگاهی تسهیل گرایانه مورد توجه قرار می گیرند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه سازمان‌های مردم نهاد در همه جای دنیا خدمات عام المنفعه را برعهده دارند، افزود: دولت‌ها هم تا جایی که کار مردم به دست خودشان حل می شود، دخالت نمی‌کنند .

وی یادآورشد: سازمان‌های مردم نهاد همواره نگاهی غیرانتفاعی و غیرسیاسی به مسایل داشته اند، اما باید با تنظیم ساختاری متوازن جلوی موازی کاری‌های احتمالی را گرفت .