زیرساخت‌های حمایت از جوانان در خراسان‌جنوبی فراهم نیست؛

زیرساخت‌های حمایت از جوانان در خراسان‌جنوبی فراهم نیست؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: زیرساخت‌ها برای حمایت از جوانان در خراسان‌جنوبی فراهم نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، جواد خامسان، در مراسم هفتادمین سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: ما خوشحالیم که با برنامه‌ریزی کارشناسان و هدایت‌های عوامل انسانی استان، جوانان خراسان‌جنوبی توانستند تحولی را در سال گذشته در جمعیت هلال احمر ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های فرهنگی برای فعالیت‌های جوانان در استان محدود است، افزود: در هرجایی که در کشور مشکل وجود داشته است، جوانان همواره کمک کرده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه هیچ زمانی از سوی جوانان این مملکت کمبودی را ندیدیم، تصریح کرد: جوانان این مملکت در یک مقطعی در جنگ درخشیدند و در یک مقطع دیگر برای توسعه کشور تلاش می‌کنند.

خامسان با بیان اینکه در عرصه‌های مختلف در هر جایی به جوانان اعتماد کردیم، درخشش و موفقیتی از آنان دیدیم، افزود: برای جوانان آن چنان که باید در کشور سرمایه‌گذاری نکرده‌ایم.

وی با بیان اینکه خراسان‌جنوبی به لحاظ زیرساخت‌ها در محرومیت است، اظهار کرد: جوانان سرمایه‌های اجتماعی، اقتصادی هستند و باید از آنان استفاده کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شخصیت انسان در مقطع جوانی شکل می‌گیرد، افزود: با تمام این ویژگی‌هایی که در جوانان وجود دارد؛ چه اندازه برای جوانان سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

خامسان با بیان اینکه برای جوانان امروز چه برنامه‌ای داریم، تصریح کرد:  این جوانان در هر عرصه‌ای باشند پای پرچم ایثار و شهادت خواهد بود.

وی یادآور شد: اگر در عرصه فرهنگی نیز به جوانان اعتماد کنیم موفقیت‌هایی به ارمغان خواهند آورد.

در پایان این مراسم، از نفرات برگزیده جمعیت هلال احمر قدردانی شد.