زندگی ما باید علوی باشد امام جمعه شهرستان خوسف:

زندگی ما باید علوی باشد

به گزارش خبر شرق ،حامد شاهبیکی امام جمعه  شهرستان خوسف با تسلیت سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و گرامیداشت ایام و شب های قدر گفت: زندگی ما باید علوی باشد و از لحظه لحظه زندگی آن حضرت درس بگیریم و امروز نیز به ندای علی زمان ، رهبر معظم انقلاب ، حضرت آیت ا… خامنه ای که یکی از بزرگترین رهبران جهان و افتخارات ماست ، لبیک بگوییم و به بیانات ایشان توجه خاصی داشته و به آنها عمل کنیم و زمینه ناامیدای دشمنان را فراهم نماییم.
وی در مورد توصیه رهبری به دانشجویان در مورد مسائل فرهنگی و جنگ نرم و آتش به اختیار افزود:  شما افسران جنگ نرم هستید ، اگر در وضعیت فرهنگی و جنگ نرم جامعه اختلال ایجاد شد احساس مسئولیت کنید ، امر به معروف و نهی از منکر کنید و اگر درست نشد با حربه آتش به اختیار عمل کنید .
خطیب جمعه خوسف به رد پای آمریکا در منطقه اشاره کرد و یآور شد : به فرموده رهبری باید قضیه حضور آمریکا در عراق و امروز در عربستان که لکه ننگی بر پیشانی آمریکا نشسته باید با زبان هنری برای مردم تبیین شود و بدانند که جریان مقاومت امروز در منطقه حرف اول را می زند و تا مرزهای اسرائیل پیش رفته و این احساس خطری است که آنها از قدرت بزرگ منطقه یعنی ایران و جریان مقاومت دارند .
وی به توصیه مقام معظم رهبری به کارگزاران نظام اشاره کرد و افزود: هویت اسلامی ، ایرانی ، انقلابی و منافع ملی باید مد نظر قرار گیرد ، نکند که به روش بنی صدر عمل کنید و مردم را به دسته های موافق و مخالف تقسیم کنید.
شاهبیکی با دعوت همه مردم به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: روز قدس مسئله مهمی است و با توجه به مسائل اخیر تروریستی ، جریان سفر ترامپ به عربستان ، جریان مقاومت و…  همه باید به آن توجه کنند و با احساس مسئولیت بیشتری با حضور خود در صحنه حاضر خواهند شد.
مداحی و عزاداری در سوگ حضرت علی (ع) از دیگر برنامه های نماز جمعه این هفته بود.