روحانیت و نیروهای مسلح بازوی فرهنگی و نظامی کشور هستند نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

روحانیت و نیروهای مسلح بازوی فرهنگی و نظامی کشور هستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه توجه به ارزش‌ها همواره باید حفظ شود، اظهار کرد: روحانیت و نیروهای مسلح بازوی فرهنگی و نظامی کشور هستند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی، امروز(۱۱ شهریورماه)، در دیدار رئیس اداره عقیدتی سیاسی  سازمان اتکا کشور، اظهار کرد: امنیت غذایی بسیار مهم است و قاچاق کالا و شبه قاچاق از جهت اقتصادی یک خطر است.

وی افزود: مسئله امنیت غذایی موضوعی بسیارمهم در جامعه است چرا که هم از نظر تأمین آنچه که از مبدأ می‌آید و هم از نظر ورود کالای قاچاق، اهمیت زیادی دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: یکی از معضلات امروز کشور، ورود انواع اقسام کالاها از منابع نامطلوب است که چه به صورت قاچاق و چه به صورت شبه قاچاق وارد می‌شود که همه این‌ها آسیب بزرگی در جامعه هستند، زیرا کالاهای قاچاق سبب رکود، بیکاری در داخل کشور می‌شود.

عبادی ادامه داد: متأسفانه کالای قاچاق بازار ما را تصرف می‌کند و در راستای اقتصادی یک خطر است و تصور ما این است که از مبدأ کالای خود را اتکا تهیه و قانون شرع را رعایت می‌کند، زیرا اگر ما بخواهیم کشور از رکود، بیکاری و  تورم نجات یابد، باید کالای تولیدی خود را عرضه کنیم.

وی با بیان اینکه آن‌چه که ممکن است در برخی از فروشگاه‌های کشور رخ دهد و در بازار ما دیده می‌شود، همان اجناس تقلبی، انواع تاریخ مصرف گذشته و غذاهای مسموم است، یادآور شد: توجه به اینکه نیروهای مسلح که مفاخر ما و خار چشم دشمن هستند، برخلاف مابقی شهروندان که در شهر و محله خود خدمت می‌کنند، بسیاری از آنها، محل کارشان در کنار خانواده نیست.