راه اندازی میز خدمت در ۲۱ اداره کمیته امداد خراسان جنوبی

راه اندازی میز خدمت در ۲۱ اداره کمیته امداد خراسان جنوبی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر میز خدمت در ۲۱ اداره کمیته امداد خراسان جنوبی با هدف تکریم ارباب‌رجوع، ​ جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان و تسریع در ارائه خدمات، راه‌اندازی شده است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران، رضا سلم‌آبادی در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به بعد مسافت تعداد زیادی از روستاها تا مرکز شهرستان و با هدف کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب برای مددجویان تحت حمایت، میز خدمت در ادارات کمیته امداد ۲۱ شهر و شهرستان استان راه‌اندازی شده که نقش مؤثری در وضعیت زندگی مددجویان داشته است .

وی ادامه داد: در حال حاضر در هر یک از میزهای خدمت راه‌اندازی شده در کمیته امداد استان، ۸۰ خدمت به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی تصریح کرد: کارشناسان کمیته امداد در میز خدمت همواره سعی کرده‌اند تقاضای افرادی که به این نهاد مراجعه می‌کنند را در کوتاه‌ترین زمان پیگیری و نتیجه نهایی را به متقاضی اعلام کنند .

سلم ‌آبادی با بیان اینکه در کمیته امداد میز خدمت به دو روش امداد الکترونیک و پذیرش حضوری انجام می‌شود، یادآور شد: در روش الکترونیکی مددجویان در تمامی نقاط روستایی و شهری استان، می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی، درخواست مدنظر خود را در سامانه ثبت و پیگیری کنند و نیازی به مراجعه حضوری مددجو نیست .

انتهای پیام