راه اندازی سامانه جدید اینترنتی مشاهده سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی؛ مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی:

راه اندازی سامانه جدید اینترنتی مشاهده سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی؛

ه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق و به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی خراسان جنوبی مجید درویشی اظهارکرد: به منظور ارتقاءکیفیت ارائه خدمات غیرحضوری، افزایش رضایتمندی مخاطبان و بالا بردن ضریب امنیت، سامانه جدید اینترنتی مشاهده سوابق بیمه شدگان در پورتال متمرکز سرویسهای غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی طراحی و آماده بهره برداری شده است.

وی گفت بیمه شدگان به منظور رویت سوابق پرداخت حق بیمه خود می‌بایست به سامانه مشاهده سوابق بیمه شدگان از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی اینترنتیwww.Tamin.ir مراجعه و جهت ایجاد حساب کاربری با استفاده از راهنمای مربوطه ثبت نام وگذر واژه (رمز عبور) خود را مشخص کنند.

وی همچنین اظهار کرد: در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام و دریافت پیامکی مبنی بر ایجاد حساب کاربری، بیمه شدگان می‌توانند با استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و گذر واژه تعیین شده به این سامانه وارد و سوابق خود را مشاهده کنند.

درویشی همچنین ادامه داد: بیمه شدگانی که کلیه مراحل ثبت نام را انجام داده و پیامکی مبنی بر تایید ثبت نام دریافت نموده‌اند می‌بایست با دردست داشتن مدارک هویتی جهت فعالسازی حساب کاربری، به نزدیک‌ترین شعبه (ترجیحاً شعبه بیمه پردازی) واحد نامنویسی مراجعه داشته باشند.

درویشی ادامه داد: این سامانه به گونه ای طراحی شده که امکان تغییرگذر واژه (رمز عبور) برای بیمه شدگان در هر لحظه وجود دارد و بیمه شدگانی که رمز خود را فراموش نموده و از طریق این سامانه (گزینه بازیابی گذر واژه) موفق به بازیابی آن نشده‌اند می‌توانند جهت دریافت رمز جدید به نزدیک‌ترین شعبه (ترجیحاً شعبه بیمه پردازی) مراجعه کنند.