دیدار مردمی مدیرکل بهزیستی استان و معاونان در مساجد شهر بیرجند

دیدار مردمی مدیرکل بهزیستی استان و معاونان در مساجد شهر بیرجند

همزمان با اولین روز از ایام الله دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی چهارمین دیدار مردمی مدیرکل و معاونان بهزیستی استان در مساجد سطح بیرجند در دوهفته ی اخیر صورت گرفت؛
در ادامه ی « طرح جمعه و جماعت در کنار مردم » بهزیستی استان، امشب همزمان با نماز مغرب و عشاء دوازدهم بهمن ماه ۱۴۰۰ عرب نژاد مدیرکل، شرفی معاون امور توسعه ی پیشگیری، و رحیمی معاون مشارکتهای مردمی ، اشتغال و مسکن بهزیستی استان با همراهی مدیر بهزیستی بیرجند، کارشناس فرهنگی و دبیر ستاد اقامه نماز بهزیستی استان، در کنار مردم شریف خیابان های مجیدیه و الهیه در مسجد اباصالح المهدی «عج» حاضر شدند.
بعد از اقامه ی نماز مغرب و عشاء جلسه ی تبیین برنامه ها و فعالیت های بهزیستی با زبان ساده توسط مدیرکل انجام شد.
پرسش و پاسخ و طرح درخواست های مردمی این منطقه که عموما جامعه ی هدف بهزیستی شهرستان بیرجند می باشند نیز در حضور مدیر و معاونین و مدیر یهزیستی بیرجند صورت گرفت. با توجه به ساخت دو پروژه ی ۲۵۲ واحد و ۲۴۸ واحدی مسکن معلولان و همچنین منازل مسکونی دو طبقه ی ارزان قیمت برای معلولان و مددجویان در این نقطه از شهر بیرجند این محله به نام شهرک بهزیستی شناخته می شود.

در راستای اجرای برنامه های مسئولان در کنار و همراه با مردم، در دولت مردمی و خدمتگذار این برنامه توسط بهزیستی استان به صورت هفتگی در یک یا دو مسجد در محلات مختلف سطح شهرستان بیرجند و با حضور رؤسا و کارشناسان شهرستان ها در شهرستان های استان نیز اجرا می شود تا مسئولان بهزیستی از نزدیک پای درد دل مردم و مددجویان و جامعه ی هدف نشسته و مشکلاتشان را پیگیری نمایند.
همچنین جمعه این هفته نیز مصلی المهدی بیرجند مقصد بعدی مدیرکل و معاونان بهزیستی استان می باشد که به مناسبت دهه ی مبارک فجر با همراهی تعدادی از مدیران دستگاههای تابعه ی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به نمازگزاران آدینه ی اولین جمعه از دهه ی مبارک فجر برنامه ریزی شده است.