دیدار مدیران سازمان ها و نهادهای خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان؛ در نخستین روز از دهه مبارک فجر:

دیدار مدیران سازمان ها و نهادهای خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان؛

در این مراسم که آغازش با نوای دلنشین زیارت عاشورا مزین شد، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، خطاب به حاضران گفت: دوری از مکتب اهل بیت (ع) انسانیت را ضایع می کند.
حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، افزود: انسان همواره در صحنه زندگی مورد آزمایش های بزرگ قرار می گیرد و ائمه اطهار(ع) بارها از وقوع این آزمایش ها به مردم خبر داده اند.
وی ادامه داد: انسان با تامل در دستگاه آفرینش باید به معبود حقیقی یعنی خداوند متعال برسد و عبادت حق و عبادت خدا را پیشه کند، نه به دنبال عبادت نفس و عبادت شیطان باشد و عبادت شیطان انسان را به جایی می رساند که امام هدایت امام حسین (ع) را با آن طرز فجیع به شهادت می رساند و ادعای مسلمانیت هم می کند.
به گفته وی مسلمان بودن و شیعه بودن باید در عمل نمایان شود و گرنه فقط به درد شناسنامه می خورد و چه بسا انسان های حق طلبی هستند که مسلمان نیستند ولی مسلمان از دنیا می روند.
وی اظهار کرد: جایگاه انسان جایگاهی است که در آن قرار دارد حال می تواند در آن جایگاه پیرو نظام استکباری باشد یا پیرو نظام حق، می تواند انسانیت را ضایع کند یا به رشد و تعالی برساند.
وی در ادامه شرکت پر شور مردم در راهپیمایی ها و برنامه های این ایام را خواستار شد.