در برگزاری فعالیت های اجتماعی و معنوی، نگاه سلبی وجود ندارد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی:

در برگزاری فعالیت های اجتماعی و معنوی، نگاه سلبی وجود نداردشورای فرهنگی استانداری خراسان جنوبی به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تشکیل جلسه داد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد حسینی اظهار داشت: هفته عفاف و حجاب را گرامی می داریم و امید است بتوانیم در راستای تقویت بنیان های معنوی جامعه تلاش کرده و تاثیرگذار باشیم.
وی افزود: در برگزاری فعالیت های اجتماعی و معنوی همچون نماز جماعت، نگاه سلبی وجود ندارد و تاکید بر برگزاری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است، چرا که اگر یک نفر رعایت نکند زحمات کسانی که دستورالعمل ها را رعایت می کنند هدر می رود.
معاون استاندار با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس قرار داریم و ان شاءالله دستگاه‌های مرتبط در این خصوص برنامه ‌ریزی می کنند و ما نیز پذیرای پیشنهادات اعضا در این زمینه هستیم.
شایان ذکر است: در ابتدای جلسه فاضلی فر، مشاور استاندار و دبیر شورای فرهنگی استانداری خراسان جنوبی سه دستور کار جلسه شامل عفاف و حجاب، اقامه نماز و هفته دفاع مقدس را تشریح نمود و اعضای جلسه در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.