درخواست‌های شهروندان در حوزه‌های شهری بیرجند پیگیری می‌شود/اولین دیدار مردمی شهردار جدید بیرجند؛

درخواست‌های شهروندان در حوزه‌های شهری بیرجند پیگیری می‌شود/اولین دیدار مردمی شهردار جدید بیرجند؛

شهردار بیرجند گفت: با برگزاری ملاقات‌های مردمی، درخواست‌های شهروندان در حوزه شهری بیرجند پیگیری و گره‌گشایی می‌شود که بیشتر مشکلات در حوزه شهرسازی، عمرانی و خدمات شهری به موانع پیش روی توسعه همگون شهری مربوط می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، محمدعلی جاوید روز گذشته در نخستین ملاقات عمومی با شهروندان در نمازخانه شهرداری بیرجند اظهار داشت:  مشکلات مردم در حوزه شهری بیرجند پیگیری و گره‌گشایی می‌شود و تلاش می‌شود که هیچ یک از مراجعه کنندگان ناراضی برنگردند.

وی اظهار داشت: تمامی مدیران حوزه شهری همکاری لازم برای رفع مشکل مطرح شده توسط شهروندان را دارند و در این راستا دلسوزانه به پیشنهادات ارباب رجوع توجه کرده و راهکار ارائه می‌دهند.

شهردار بیرجند گفت: در این نشست برخی مدیران حوزه شهری حضور داشتند که با همفکری آنان و حتی تماس با فرماندار راهکارهایی اندیشیده شده است.

وی افزود: بیشتر مشکلات در حوزه شهرسازی، عمرانی و خدمات شهری به موانع پیش روی توسعه همگون شهری مربوط می‌شود.

جاوید بیان کرد: برخی از مراجعه کنندگان به نمایندگی بخشی از اهالی یک محل یا گروهی از افراد در این ملاقات حضور یافته و رفع مشکلات این فرد به منزله حل مشکل یک محله یا گروه است.

شهردار بیرجند تاکید کرد: حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری بیرجند نیز به خوبی فعالیت کرده است و مسایل مطرح شده در این ملاقات را بررسی کرده و راهکار نیز ارائه داد.

در نخستین ملاقات عمومی شهردار بیرجند با شهروندان، درخواست ۲۰ شهروند بررسی شد.