خشم رسانه مخالف دولت استان/ نه مراسم تنفیذ نه سخنان رهبری جایی در اخبار نداشت!!!+عکس؛

خشم رسانه مخالف دولت استان/ نه مراسم تنفیذ نه سخنان رهبری جایی در اخبار نداشت!!!+عکس؛

پنجشنبه گذشته (۱۲ مرداد ۹۶)، مهم ترین رویداد تمامی رسانه های ایران و منطقه، پوشش خبری مراسم تنفیذ ریاست جمهوی اسلامی ایران به صورت زنده یا تفسیر و تحلیل بود.

البته بودند رسانه هایی که نمیتوانستند خشم خود را از انتخاب ملت مخفی کنند. حتی در همین استان خودمان هنوز به انتخاب ملت هیچ احترامی نمیگذارند تا آنجا که سایت “خاورستان ” هیچ خبری را به مراسم تنفیذ اختصاص نداد تا نتواند خشم خود را از انتخاب ملت پنهان کند.

حتی سخنان رهبر انقلاب نیز هیچ جایگاهی نزد این آقایان در روز گذشته و در مراسم تنفیذ دوازدهمین رییس جمهور اسلامی ایران نداشته است. به گونه ای که در هیچ کجای صفحه این خبر گزاری نشانی از سخنان مهم رهبری در این خصوص دیده نمی شود.

حتی آن جمله آخر رهبری که فرمودند رهبری در حکمشان خطاب به رییس جمهور منتخب مردم فرموده بودند که:”اینجانب به پیروی از گزینش ملت ایران، رای آنان را تنفیذ و دانشمند محترم جناب حجت الاسلام دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب میکنم.”  با اینکه اشاره صریح رهبر معظم انقلاب به رای مردم بود، باز هم جایی در صحفه خبر این خبرگزاری “ارزشی”!!! و “ولایی”!!! نداشت تا نشان دهد که شعار حمایت از ولایت و رهبر برای برخی از آقایان صرفا کلاهی هست برای رسیدن به خواسته های خود و انجا که خواسته هایشان با ملت مغایر باشد حتی حاضر به قوب ان خواسته مردم نیستند.

مسلم است که از این پس باید منتظر آتش سهمگین تر توپخانه این رسانه و دوستانش باشیم؛ آتشی که یقینا در راستای منافع نظام و کشور و در مسیر خط رهبری نیست بلکه تنها در مسیر و خطی است که خودشان میفهمند نه مردم! توپخانه ای که صرفا در راستای منافع گروهی و جناحی کار میکند تا منافعی که استان بحران زده و مرزی ما را از باتلاق مشکلات خارج سازد.

عکس کاملی از صفحه سایت خاورستان در روز جمعه مورخ ۱۳/۵/۹۶؛ ما که خبری نه از تنفیذ دیدیم نه از مقام رهبری و نه از سخنان ایشان!

توضیح: عکس های سایت مربوط به روط جمعه ۱۳/۵/۹۶ می باشد***