خداحافظی آزمون با بازی‌های ملی + متن نامه

خداحافظی آزمون با بازی‌های ملی + متن نامه

مهاجم جوان تیم روبین کازان روسیه با انتشار پیامی به صورت رسمی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان با یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ در رده سوم قرار گرفت و پایین تر از اسپانیا و پرتغال جواز صعود به دور بعدی را کسب نکرد. عملکرد تیم ملی فوتبال از هفته‌های قبل از شروع این تورنمنت در بازی‌های دوستانه مورد انتقاد قرار گرفته بود و در صدر این لیست، سردار آزمون، مهاجم ۲۳ ساله بود.

آزمون با حضور رضا قوچان نژاد به عنوان مهاجم در لیست ۲۳ نفره ایران در سه بازی فیکس بازی کرد و البته  عملکرد او پس از بازی‌های باشگاهی این بار در رده ملی منتقدان زیادی داشت.

مهاجم جوان که از سوی کی روش در برنامه‌های تاکتیکی نقش یک بازیکن هجومی را نداشت و باید در ضدحملات خودی نشان می‌داد در پایان بازی با اسپانیا گفته بود:”من از مردم ایران گله دارم زیرا آن‌ها فکر می‌کنند من هیچ تلاشی نمی‌کنم. من انتقادهای بی‌دلیل زیادی را می‌شنوم. آن‌ها نمی‌دانند که چقدر من تلاش می‌کنم. در مقدماتی جام جهانی مردم را شاد کردم و هدفم این بود که در این جام نیز همین کار را ادامه دهم. شاید آن‌ها می‌خواهند من ۲۳ ساله را شکست دهند. اگر مردم ازعملکرد من ناراضی هستند بعد از جام جهانی برای تیم  ملی بازی نخواهم کرد.

درست یک هفته پس از دیدار برابر لاروخا مهاجم شماره ۲۰ ایران به دنبال خداحافظی رضا قوچان نژاد، او هم از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

آزمون در پیامی نوشت:”قهرمانی هر کشوری آرزوی تک تک بازیکنانش هست، همه تلاش من و هم تیمی هایم صعود و پیروزی تیم کشور عزیزمون بود اما با تمام تلاش های بی دریغ ما و دعاهای میلیونها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.
بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم میبالم، متاسفانه با همه علاقه ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم
این برای یک جوان ۲۳ساله که با سختی ها و مشقت های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود
توی زندگی یه چیزهایی هست که حرف اول رو میزنه،با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده ای و توهین هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می کنم.
بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اونها رو مورد ارزیابی قرار ندیم،کسی چه میدونه که در پس خنده های من چه سختی های تلخی وجود داره؟؟؟!!!
من برای سلامتی مادر علیرضا جهانبخش عزیزم که بیماری سختی رو پشت سر گذاشته و بهبودی حاصل شده آرزوی سلامتی دارم، تنها علیرضا بود که شاهد روزهای غم انگیز و تلخ دوران بیماری مادرم بود، ممنون رفیق
ختم کلامم در تشکر از کیروش عزیز است،امیدوارم روزی تیم کشورم رو در قهرمانی جهان ببینم.
از تمامی رسانه ها هم بخاطر لحظه لحظه های با ما بودنشون سپاسگزارم و قدردان محبت های تک تک هموطنانم هستم
عشق فقط مادر
با ارزوی سلامتی برای همه مادرها.”