حمل رایگان کمک‌های مردمی خراسان‌جنوبی به مناطق زلزله زده کرمانشاه مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی خبر داد:

حمل رایگان کمک‌های مردمی خراسان‌جنوبی به مناطق زلزله زده کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: کمک‌های مردم برای زلزله‌زدگان غرب کشور با همکاری تشکل‌های صنفی حمل و نقل کالا، رایگان انجام خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، جعفر شهامت امروز ۲۵ آبان جاری در جمع خبرنگاران با تاکید بر همدلی و هماهنگی کامل اداره کل و تشکل‌های صنفی حمل ونقل کالای استان برای مدیریت ارسال کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان اخیر، از همت تشکل‌های صنفی و به ویژه رانندگان برای حمل ونقل رایگان کمک‌های مردمی به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

وی بیان کرد: از طریق تشکل‌های صنفی و مالکان ناوگان این استان هشت دستگاه تریلی برای حمل کمک‌های مردمی بصورت رایگان به مناطق زلزله زده در نظر گرفته شده که تا کنون دو دستگاه از این تعداد به مناطق زلزله زده اعزام شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی تصریح کرد: در صورت نیاز، تمهیدات لازم در خصوص ارسال رایگان کمک‌های مردمی از طریق این اداره کل با همکاری تشکل‌های صنفی و مالکان ناوگان حمل ونقل عمومی برون شهری انجام خواهد پذیرفت.

شهامت، از مالکان ناوگان حمل ونقل عمومی برون شهری استان خراسان جنوبی که قصد دارند ستاد بحران استان را در کمک‌رسانی به زلزله زدگان یاری رسانند، خواست تا با تشکل‌های صنفی مستقر در استان هماهنگی کنند.