حملات کور و وحشت زده به قلب اصلاحات درطبس

حملات کور و وحشت زده به قلب اصلاحات درطبس

بالاخره پس از سالها مظلومیت دولت تدبیر وامید در شهرستان طبس،#مهندس_فلاحی معاون استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان طبس،توانست تابوی عدم حضور بزرگان اصلاح طلب در جلسات گرامیداشت هفته ی دولت را درشهرستان بشکند.و در اقدامی شجاعانه،حجت الاسلام و المسلمین حیدرزاده، شیخ صدیق اصلاحات در شهرستان طبس به عنوان سخنران در جلسه گرامیداشت هفته ی دولت،حضور یافت.

از آنجایی که نفوذ کلام،صداقت و پاکدستی ایشان همواره خاری در چشم دلواپسان بوده است،بلافاصله بعد ازین مهم، حملات رسانه ای طیف دلواپس #در_طبس علیه اصلاح طلبان ،خاصه علیه فرماندار شجاع و معزز شهرستان آغاز‌ گردید.

شکست دلواپسان در عرصه ی چندین دوره انتخابات در سالهای اخیر،همچنان دست های خالی و رزومه ی ضعیف، بار دیگر در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی آنها را به همان حربه ی قدیمی خویش یعنی #تخریب بزرگان و معتمدین مردم واداشته است.قطعاً نفوذ کلام شیخ اصلاحات در شهرستان طبس در کنار گذشته ی درخشانی که در دوران سردارسازندگی طبس مرحوم #مهندس_شکیبی رقم خورده است، کابوسی آشفته برای دلواپسانی ساخته است که سالهاست در پشت دیوار بلند انتخابات جا مانده اند.

جنجالسازی تنها در فاصله ی چند ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی، بار دیگر حکایت از صحنه آرایی چندباره ی دلواپسان برای جبران شکست های متوالی ایشان درچند دوره ی اخیر را دارد.لفاظی های رسانه ای همانند کودکی که مورد بی مهری اطرافیانش قرار گرفته، شدت یافته و بر مدار گذشته ادامه می یابد.در این میان استفاده ی ابزاری از عناوینی چون سیاسی و سیاسی کاری آنقدر لوث گردیده وحنای این جماعت آنقدر بی رنگ گشته است که مردم فهیم طبس همواره با رفتار و کردار خویش مُهر مردودی بر کارنامه ی #سرشارازتهی این آقایان زده اند.

همانهایی که نه فرودگاهی ساختند و نه راه آهنی و نه سدّی و نه…

به قول سعدی به عمل کار برآید به سخندانی نیست.

همانهایی که دائماً در جایگاه طلبکار و شاکی قرار دارند.اکنون جای این سوال است که بعد از مرحوم مهندس شکیبی چه کرده اید؟ و سه دوره نمایندگان اصولگرای مجلس شورای اسلامی شهرستان طبس چه دستاوردی برای شهرستان و مردمش به همراه داشته است؟چگونه است که در این سه دوره نماینده ی اصولگرا در مسند امور قرار داشته است و اکنون اصلاح طلبان باید پاسخگوی کاستی ها و بعضاً مشکلات حوزه ی انتخابیه باشند؟

همانهایی که از عناوینی همچون سیاست و سیاسی استفاده ی ابزاری می کنند.بدون آنکه بدانند مفهوم سیاست دردین اسلام تاچه حد گسترده است.

در آستانه ی ماه محرمی دیگر طبل عزاداری حسین(ع) بعد از گذشت بیش از هزارو چهارصد سال همچنان می غرد.آیا نهضت عاشورا و شعار هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة یک قیام سیاسی علیه خلیفه ی جور (یزید) نبود؟

برتولت برشت بی سوادی را چنین تعریف می کند:

بدترین نوع بیسوادی، بیسواد سیاسی است، بیسواد سیاسی کور و کر است، درک سیاسی ندارد و نمی‌داند که هزینه‌های زندگی از قبیل قیمت نان، مسکن، دارو و درمان همگی وابسته به تصمیمات سیاسی هستند.

او حتی به جهالت سیاسی خود افتخار کرده، سینه جلو می‌اندازد

و می گوید که:

“ از سیاست بیزار است “

تاریخ گواه این مساله است که آگاهی و بلوغ فکری مردمان شریف طبس هرگز مقهور صحنه آرایی تزویر گونه و تخریب رسانه های معلوم الحال نخواهد گردید.بهتر است تمامی این افراد بجای تخریب بزرگان و معتمدین مردم شهرستان ،از گذشته درس گرفته و شکست های پیشین خویش را چراغ راه آینده ی خویش نمایند.