حمایت حقوقی از سرمایه گذار از تأکیدات دستگاه قضایی است

حمایت حقوقی از سرمایه گذار از تأکیدات دستگاه قضایی است

دادستان بیرجند گفت: حمایت حقوقی و قضایی از سرمایه‌گذاران، تعامل نظامند با بخش خصوصی و مبارزه با مفاسد اقتصادی از تأکیدات دستگاه قضایی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ، سید حسن مقدس امروز (١۴آذرماه) در همایش سرمایه گذاری، تولید و اشتغال اظهارکرد: حرکتی که با این همایش آغاز شد اگر به صورت جهادی ادامه یابد بی‌شک در توسعه استان نقش آفرین است.

وی افزود: حدود دوماه پیش رییس دستگاه قضایی در راستای مباحث اقتصادی حکمی را ابلاغ کردند که محتوای آن حمایت از سرمایه گذاری و تأمین امنیت اقتصادی سرمایه گذار بود.

دادستان بیرجند بیان کرد: در راستای این ابلاغ دو ستاد مرکزی و ستاد استانی با هدف استفاده از ظرفیت قوه قضاییه در راستای مباحث اقتصادی و تأمین امنیت سرمایه گذار و رفع موانع حقوقی تولید و اشتغال تشکیل شد.

مقدس یادآور شد: حمایت حقوقی و قضایی از سرمایه گذاران، تعامل نظامند با بخش خصوصی و مبارزه با مفاسد اقتصادی از تأکیدات دستگاه قضایی است.

امیر قوام یوسفی، فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی نیز در این همایش گفت: زمانی نیاز به فرماندهان شجاع در حوزه دفاعی و زمانی در بخش فضای مجازی داشتیم اما امروز جامعه افسرانی شجاع در حوزه اقتصادی است.

وی اظهار کرد: بی شک این فرماندهان و افسران شجاع سرمایه گذاران هستند که در راستای توسعه اقتصادی گام برمی دارند.

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی یادآور شد: وجود ۴بازارچه رسمی؛گمرگ رسمی ماهیرود و نیروی انسانی متعهد از ظرفیت های مهم خراسان جنوبی است.