حمایت از سرمایه گذار اولویت استانداری است.

حمایت از سرمایه گذار اولویت استانداری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق و  به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی؛ استاندار خراسان جنوبی  ضمن  حمایت  از سرمایه گذاران بومی گفت: در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان در زمینه های صادرات ، نقدینگی و سرمایه در گردش اقدامات مناسب را انجام خواهیم داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، استاندار خراسان جنوبی به همراه جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از شهرک صنعتی قاینات بازدید و از نزدیک در روند مشکلات و نحوه تولید چند کارخانه و واحد تولیدی قرار گرفت .
استاندار خراسان جنوبی ازنزدیک در جریان فعالیت واحدهای تولیدی کنسانتره زرشک ، شرکت تولیدی کاشی ترنج و شرکت سنگبری رضوان قاین قرار گرفت و با مشکلات آن ها آشنا شد.
این گزارش حاکیست در این بازدید مدیر هر یک از این شرکت های تولیدی به بیان گزارشی از عملکرد و مشکلات خود پرداخته و خواستار رفع این مشکلات از سوی استانداری شدند.
استاندار خراسان جنوبی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی این شهرک در زمینه های صادرات ، نقدینگی و سرمایه در گردش قول مساعد داد.
پرویزی  افزود : سرمایه گذارانی که بومی بوده قطعا در استان ماندگاری بیشتری نسبت به دیگر سرمایه گذاران خواهند داشت که از این رو برای جذب آن ها اقساط تسهیلات را طولانی و مزایایی برای آن ها در نظر خواهیم گرفت.
جرجانی  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی هم در این بازدید بر رفع مشکلات واحد های تولیدی مستقر در این شهرک تاکید کرد و گفت : تمامی صنایع و فعالین در این عرصه می بایست در راستای توسعه صادرات و بازاریابی محصولات خود اقدام کنند چرا که نیاز بازار داخل قطعاً روزی اشباع شده و در فروش محصولات خود دچار مشکل خواهند شد.
همچنین در این بازدید مقرر شد تا در راستای رفع موانع تولید و برطرف کردن مشکلات این ۳ واحد تولیدی شهرک صنعتی قاین جلسه ای با حضور معاون امور اقتصادی استانداری برگزار و مسایل و مشکلات هر یک به صورت تخصصی و کارشناسی شده بررسی شود.