جناب آقای رییس جمهور؛ زمان مماشات گذشته است؛

جناب آقای رییس جمهور؛ زمان مماشات گذشته است؛

مرگ بر آخوند آمریکایی،
مرگ بر منافق،
مرگ بر دروغگو،
روحانی بنی صدر پیوندتان مبارک!
اینها بخشی از توهین‌ها به رییس‌جمهور در روز قدس توسط جماعتی بود که داعیه انقلابی گری دارند و ادعاهای دینداری و استکبارستیزی شان گوش فلک را کرده است.
، آخرین جمعه ماه رمضان که توسط حضرت امام به نام روز قدس نام گذاری شد امسال با رخدادهای تاسف باری همراه شد که مایه رنجش خاطر ملت انقلابی گردید و نشان داد برخی نه درد اسلام دارند نه درد فلسطین و نه به منافع ملی می اندیشند و فقط به فکر تسویه حساب شخصی هستند.
در حالی که مردم روزه‌دار آمده بودند تا نشان بدهند ظلم رژیم صهیونیستی پذیرفتنی نیست، عده‌ای اندک با هماهنگی و سازماندهی قبلی به سمت رئیس‌جمهور یورش می‌برند و خطاب به او شعارهای هنجارشکنانه سر می‌دهند که تیم حفاظت رئیس‌جمهور مجبور می‌شود نهایتا رئیس جمهور را از محل راهپیمایی خارج کند! این حرکت چه معنا و پیامی می‌تواند داشته باشد به‌جز توهین به دموکراسی و توهین به رای مردم به قصد ارعاب اکثریت و خودسر بودن عده‌ای قلیل.
بی شک این رفتار عده ای محدود و تندرو بیش از همه دشمنان ایران اسلامی و در وهله اول صهیونیست ها را خوشحال کرده است. کسانی‌که حلاوت روز قدس را تلخ کردند، به نفع اسرائیل و آمریکا عمل می‌کنند در حالی‌که بر لبان‌شان شعار مرگ بر آمریکا واسرائیل است. روزی که باید نمایش اتحاد مسلمانان علیه دشمن مشترک و فراخوان همبستگی جهانی علیه ظلم و بی عدالتی و خشونت باشد، در یک انحراف باورناکردنی توسط عده ای انگشت شمار نوک حمله خود را به سمت منتخب ملت ایران نشانه رفت.
جمعه تمام رسانه‌های دنیا در فیلمی از راهپیمایی، عده‌ای را نشان دادند که در فاصله چند متری رئیس‌جمهوری که به تازگی به رای ۲۴ میلیونی دوباره رییس جمهور شده توهین می کنند. تندروی هایی که از جانب رسانه های صهیونیستی نیز مورد تمجید قرار گرفت و آن را نشانه ای از “فرصتی امیدوارکننده” نامیدند که بتوان با استفاده از آن به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند.
توهين به رييس جمهور كه ريشه در عصبانيت تندرویان از نتيجه انتخابات دارد، توهين به نظام و توهين به ملت بزرگ ايران تلقى مى شود. دشمن‌ستیزی یا مردم ستیزی، رییس‌جمهور منتخب مردم بالاترین مقام اجرایی کشور، مجری قانون اساسی و میثاق ملی و نماینده ملت است. اهانت به او توهین به همه مردم و خیانت به آرایشان است.
سال هاست که مردم ایران با بروز چنین رفتارهایی از سوی عده ای تندور عادت کرده اند. عده ای که بارها و بارها با توهین و افترا سعی در نشان دادن خود و ترور شخصیتی بزرگان نظام بوده اند. از توهین های بی محابا علیه مرحوم آیت الله رفسنجانی گرفته تا حمله به علی مطهری. از افترا علیه نوه گرامی امام خمینی تا توهین به معاون اول رییس جمهور و هتاکی های پی در پی علیه رییس جمهور روحانی، شخص اول اجرایی کشور. اما غافل از اینکه این گونه رفتارها تنها و تنها بر محبوبیت آن ها افزوده است.
 اتفاقاتی که بارها و بارها تکرار شده، نشان از این نکته دارد که اشخاصی که مورد توهین، افترا و ترور شخصیتی قرار گرفته اند همگی از جریان وابسته به اعتدال و اصلاحات بوده اند. اشخاصی که همواره مانعی بر سر راه ارضای احساسات افراط گرایانه عده ای تندرو بوده اند. لازم به توضیح نیست که طیف هتاک نیز همیشه ثابت بوده و مشخص است چه وابستگی جناحی، گروهی و سیاسی دارد.
با توجه به سريالی بودن این اتفاقات و طیف هتاکان و هم چنین اشخاصی که مورد ترور شخصیتی قرار گرفته اند، مشخص است این حملات نه خودجوش بلکه کاملا از پیش برنامه ریزی شده و تشکیلاتی بوده است. حملاتی که توسط یک قرارگاه مرکزی و اتاق بحران سازماندهی شده تا هر روز کشور را وارد بحران جدیدی سازند و از گل آلود شدن آب برای خود ماهی ها بگیرند.
اما این سوال مطرح می شود در واکنش به این هتاکی های سریالی نقش مسئولان اطلاعات و امنیت چیست؟ چرا تاکنون با این هتک حرمت های سازماندهی شده برخوردی جدی  صورت نگرفته است؟ مسلما اگر از همان ابتدا برخوردی در خور با چنین افرادی صورت می گرفت و آمران به این منکر شناسایی شده و بازخواست می شدند کار به این جا نمی کشید که رییس جمهوری که بر ۲۴ میلیون رای ملت اتکا دارد، این چنین مورد حمله قلیل افرادی بی شرم قرار گیرد.
جناب آقای رییس جمهور؛ ما مردمی که در زور ۲۹ اردیبهشت تا ساعات پایانی روز در صف رای گیری ایستاده بودیم تا به شما و دولت شما “دوباره سلام” کنیم، از بروز اینچنین اتفاقات سریالی سخت آزرده خاطریم. و امیدوارریم در روزهای آینده، یک بار برای همیشه دست قدرتمند قانون جلوی ریشه دواندن اینگونه خودسری ها و غیر قانونی ها را بگیرد و اقتدار نظام  را آنگونه که باید باشد به همه نشان دهد.
جناب آقای رییس جمهور؛ همانطور که خودتان گفتید و اعتقاد دارید دشمن ما فقط داعش نیست،
دشمن ما ذهن ها متحجری است که ۸ سال دوران دلواپسی و سیاه اجرایی این مملکت به آنها این اجازه را داده است که دست به هر خیانت و توهینی بزنن و امروز درخواست مردمی از شما این است که در جایگاه شخص دوم مملکت سریعاً جلوی تکرار این حرکات گرفته شود.