جشن خانوادگی اصحاب رسانه در بیرجند برگزار می‌شود

جشن خانوادگی اصحاب رسانه در بیرجند برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری جشن خانوادگی اصحاب رسانه در ۲۲ مرداد همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار در بیرجند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  اخبار شرق  ایران   به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده در جلسه هماهنگی روز خبرنگار، اظهار کرد: امسال مراسم گرامیداشت روز خبرنگار نسبت به سال‌های گذشته متفاوت‌تر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال هفته گرامیداشت روز خبرنگار را خواهیم داشت که از ١٦ مردادماه آغاز خواهد شد، افزود: همچنین امسال جشن اصحاب رسانه در دو روز برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: در این راستا از ١٦ تا ١٩ مردادماه امسال، بازدید و سرکشی از خبرگزاری‌ها، دفاتر روزنامه و پایگاه‌های خبری انجام خواهد شد.

نبی زاده از برگزاری جلسه رسمی اصحاب رسانه ویژه خبرنگاران در روز جمعه ١٩ مردادماه خبر داد و تصریح کرد: این جلسه با حضور سلطانی‌فر، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه عکاسی، بیان کرد: همچنین ٢٠ و ٢١ مردادماه کارگاه عکاسی ویژه خبرنگاران برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری جشن خانوادگی اصحاب رسانه در تاریخ ٢٢ مرداد خبر داد و یادآور شد: در این مراسم خبرنگاران به همراه خانواده خود حضور خواهند داشت.

انتهای پیام