تیم بومی و محلی خراسان جنوبی نائب قهرمان مسابقات بین المللی

تیم بومی و محلی خراسان جنوبی نائب قهرمان مسابقات بین المللی

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خراسان‌جنوبی گفت: تیم هیأت روستایی، بومی و محلی خراسان‌جنوبی در مجموعه تیمی در دو بخش آقایان و بانوان مقام نایب قهرمانی مسابقات بین‌المللی گرمسار را از آن خود کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی محمد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: تیم هیأت روستایی، بومی و محلی استان با کسب دو مقام اولی و دو مقام دومی و یک مقام سومی در مجموع تیمی کاپ نایب قهرمانی مسابقات بین‌المللی گرمسار را از آن خود کرد .

وی افزود: مسابقات بین‌المللی گرمسار با حضور ۱۶ استان و چهار کشور همسایه از روز پنج شنبه به مدت سه روز برگزار شد .

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این مسابقات، نادر تیموری و حمیدیعقوبی از روستای محمد آباد علم قاین، مجید فکاری، مصطفی مقدم و هاشم سبزبان از روستای علی‌آباد لوله، سیدعلیرضا قاسمی از روستای سیدان، مهدی کدخدا از روستای تقاب خوسف، عادل عبدالهی از روستای چهکند و عادل بهرامیان از روستای بیجار، تیم آقایان را تشکیل دادند .

شفیعی ادامه داد: تیم آقایان استان به مربیگری علی کهنسال و سرپرستی روح الله نوفرستی در این مسابقات شرکت کرده بودند .

وی افزود: در بخش بانوان، لیلا خواجه عبداللهی و مهسا خواجه عبداللهی از روستای درح، فاطمه میرکاظمی، الهه میرکاظمی و زینب مودی از شهرستان سربیشه، بخش مود، محدثه اخترشناس از روستای چاه ترخی و زهرا بسلمی از روستای کریمو سرایان در این مسابقات شرکت کردند .

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مربیگری تیم بانوان استان را خانم کلنگی‌خواه و سرپرستی این تیم را خانم عرفانیان بر عهده داشتند .

شفیعی یادآور شد: در بخش بانوان داور هم‌استانی، خانم زینتی برای قضاوت مسابقات از سوی فدراسیون به این مسابقات دعوت شده بود .