تکذیب یک خبر؛ ” اشتباه بزرگی کرده اند که از قول من این مطلب را به این صورت پخش کرده اند”. امام جمعه اهل سنت طبس مسینا:

تکذیب یک خبر؛ ” اشتباه بزرگی کرده اند که از قول من این مطلب را به این صورت پخش کرده اند”.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از بیرنا،  مولوی سید محمد حسینی، امام جمعه اهل سنت طبس مسینا، در زمینه انتشار مطالب منتسب به وی توسط یکی از پایگاههای خبری استان اظهار داشت: در سوالی که روز گذشته از بنده شد اصلا هیچ صحبتی از استاندار نشده بود و من هم در صحبتهایم اسمی از استاندار نبردم واین مصاحبه را به این نحو شدیدا تکذیب میکنم و اشتباه بزرگی کرده اند که از قول من این مطلب را به این صورت پخش کرده اند.

وی تصریح کرد: شخص استاندار را حقیر و همه مردم منطقه به خوبی میشناسیم و ایشان را شخصی آگاه و بصیر و روشن فکر میدانیم که در جلساتی هم که با ایشان داشته ایم همه صحبتهایشان در محور فرازها و صحبتهای مقام معظم رهبری بوده است و همچنین از دستورهای قران و اگر دیروز اسم آقای استاندار را میبردند من هیچ صحبتی نمیکردم

امام جمعه اهل سنت طبس مسینا ادامه داد: پس اینکه صحبتهای من را به ایشان نسبت داده اند من به شدت تکذیب میکنم و از همه مسولین میخواهم که پیگیر این قضایا باشد و افرادی را که از ناحیه من نامی از استاندار برده اند را از طریق قانونی پیگیری کند و من هم پیگیر این ماجرا از طریق قانونی خواهم بود.

همچنین  “مولوی سید مومن موسوی” امام جمعه و مدیر حوزه علمیه اهل سنت روستای آبگرم درمیان در واکنش به انتشار مصاحبه منتسب به وی در یکی از پایگاههای خبری استان گفت: در مورخه ۹۵/۱۱/۲۹ در ساعت ۹:۳۳ شخصی به عنوان خبرنگار از من سوال کردند که رقصیدن زن با مرد در ملاعام  چه حکمی دارد؟ لذا من طبق قانون شرع گفتم من برایش جوازی نمیبینم و او گفت: اگر این موضوع از مقام مسول گفته شود نظر شما چیست؟ من هم گفتم این کار از هر مقامی باشد ممنوع است و اگر چنانچه کسی بر این مطلب پافشاری کند نظام را زیر سوال میبرد و آزادی زن در بی بند و باری نیست بلکه در چادر اوست.

مولوی سید مومن موسوی افزود: از کسانی که اصل مطلب من را سانسور کرده اند گلایه مندم و باید شفاف تر سوال کنند ولی در سوالی که از من کردند اسمی از استاندار نبردند.