توقيف سواري پژو۴۰۵ با ۱۲ ميليون ريال خلافي!!! هشدار به رانندگان بی خیال استان:

توقيف سواري پژو۴۰۵ با ۱۲ ميليون ريال خلافي!!!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، فرمانده انتظامي شهرستان درميان از توقيف يك دستگاه سواري پژو ۴۰۵ با ۱۲ ميليون ريال خلافي خبر داد.سرهنگ”محود زال بيگي”در تشريح اين خبر اظهار داشت:روزگذشته مأموران راهنمائي و رانندگي شهرستان درميان در اجراي طرح برخورد با رانندگان متخلف،یک دستگاه سواري پژو۴۰۵ را به دلیل انجام تخلف رانندگی متوقف کردند.

وي افزود:در استعلام‌ صورت گرفته مشخص شد،اين خودرو داراي شکايت از سوي مرکز اجرائيات راهور به دليل ارتکاب چندین فقره تخلف با ۱۲ميليون ريال خلافي پرداخت نشده است كه به موجب قانون،خودرو توقيف و روانه پاركينگ شد.

فرمانده انتظامي شهرستان درميان با اشاره به ماده قانوني توقيف خودروهاي با خلافي بيش از يک ميليون تومان، گفت:در راستاي اجراي بند ۸ قانون رسيدگي به تخلفات راهنمايي و رانندگي در صورتي كه مبلغ جريمه خودرويي به ۱۰ميليون ريال برسد پليس راهنمايي و رانندگي مراتب را به مالك خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت يك ماه از تاريخ ابلاغ، مالك خودرو نسبت به پرداخت جريمه اقدام نكند، دستور توقيف خودرو صادر و از تردد آن جلوگيري خواهد شد.

سرهنگ زال بيگي در توصيه به رانندگان افزود:از رانندگان محترم تقاضا مي شود،جهت ايمن بودن خود و ساير رانندگان و عابران در سطح معابر با رعايت کامل مقررات راهنمائي و رانندگي تردد كنند.