توزیع ۱۰۰ هزار پرس غذا بین زائران اربعین در کاظمین  توسط هیئت حسینی حاجی آباد بیرجند+ تصاویر؛

توزیع ۱۰۰ هزار پرس غذا بین زائران اربعین در کاظمین توسط هیئت حسینی حاجی آباد بیرجند+ تصاویر؛

مسئول موکب هیئت حسینی حاجی‌آباد بیرجند ‌گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ پرس غذا اعم از صبحانه، نهار و شام در بین زائران اربعین در شهر کاظمین توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، موکب هیئت حسینی حاجی آباد بیرجند برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی از ۸ آبان ماه برپا شده است.

حاجی آبادی، با بیان اینکه این موکب ۳ تا ۴ روز بعد از اربعین حسینی به زائران اربعین خدمت رسانی خواهد کرد افزود: تا زمانی که این زائران از کربلای معلی بر می گردند دچار مشکل غذا نشوند.

مسئول موکب هیئت حسینی حاجی آباد بیرجند با بیان اینکه طی ۸ روز اخیر بیش از ۱۰۰ هزار پرس غذا توسط این موکب در بین زائران اربعین توزیع شده است بیان کرد: در این راستا در وعده غذایی شام حدود ۴ هزار پرس غذا، ظهر حدود ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان و صبحانه حدود ۴ تا ۵ هزار تومان غذا در بین زائران توزیع شد.

حاجی آبادی از توزیع چای و بسته بندی هایی که توسط  دستان توانمند بانوان آماده شده است تصریح کرد: در هر وعده صبحانه نیز ۴ تا ۵ هزار چای توزیع می شود.

وی با بیان اینکه سال به سال حضور زائران بیشتر می شود خاطرنشان کرد: عشق به حسین چیز دیگری است که همه را به سمت خود می کشد.

مسئول موکب هیئت حسینی حاجی آباد بیرجند در کاظمین از برپایی موکب هیئت حسینی حاجی آباد بیرجند از ۸ آبان ماه خبر داد و یادآور شد: تاکنون بیش از ۱۰۰ پرس غذا اعم از صبحانه، نهار و شام در بین زائران اربعین در شهر کاظمین توزیع شد.