توجه به صنایع پولساز راه نجات کشاورزی

توجه به صنایع پولساز راه نجات کشاورزی

مشاور ویژه اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به صنایع پولساز می توان کشاورزی را رونق داد.

پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران، آقای قاسمی در اجلاس مجمع بسیجیان استان که با حضور بسیجیان و مسئولان در حسینیه جماران برگزار شد، گفت: امنیت غذایی محوری‌ترین برنامه است که بخش کشاورزی باید در این حوزه دارای برنامه‌های تحولی باشد تا بتوانیم این مهم را در سطح جامعه عملیاتی کنیم.

وی افزود: توجه به صنایع پولساز کشاورزی باعث بهبود وضعیت کشاورز می‌شود که این امر شامل توجه به فرآوری و غذای حلال است به گونه‌ای که ایجاد سردخانه زنجیره‌ای برای کشاورز مهم است که بیشترین سود را ببرد و تغییری در وضعیت او انجام شود.

مشاور ویژه اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی گفـت: توجه به غذا و میوه ارگانیک می‌تواند کشاورز را غنی کند و در یک فرآیند زمانی کشاورز را به سمت غنی شدن ببرد.

 رئیس مجمع بسیجیان خراسان جنوبی در این مراسم گفت: همانطور که مقام معظم رهبری بر تشکیل هیئت‌های اندیشه ورز تأکید دارند در استان ما اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

نوفرستی افزود: در ادبیات مدیریت، اتاق‌های فکر و هیئت‌های اندیشه ورز قوه چهارمی هستند که در کشور‌ها از آن‌ها یاد می‌شود.

وی گفت: هرچند انتقاداتی هم بر این اتاق‌ها وارد است، اما تمام تلاش ما در این هیئت‌ها مسئله یابی، مساعدت و مشاوره در کار‌ها و ارائه پیشنهادات اساسی است.

رئیس مجمع بسیجیان خراسان جنوبی گفت: این هیئت‌ها متشکل از نیرو‌های مومن، انقلابی و متخصص در حوزه‌های مختلف است و وجود این مجمع‌ها یک فرصت است و باید از تمامی ظرفیت‌ها در استان برای خدمت به مردم استفاده شود.