تهمت زنان را به خدا واگذار می کنم؛ استاندار خراسان جنوبی:

تهمت زنان را به خدا واگذار می کنم؛

سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی ظهر دیروز در مراسم تجلیل از روحانیون خدوم خراسان جنوبی که در سالن علامه فرزان بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: طلاب و روحانیون در جامعه دارای نقش های موثر در مسائل گوناگون هستند و در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردارند.

 وی با اشاره به این که یکی از راه های عدم پیشرفت برخی از جوامع،دروغ و عدم صداقت است،تصریح کرد:باید روحانیون و مردم تلاش کنند تا چهره نفاق، دروغ و دورویی از جامعه رخت ببندد.

 استاندار خراسان جنوبی با اشاره به این که امروزه شاهد هستیم که صداقت داشتن دشوار بوده و افرادی که صادق هستند،باید در این خصوص پاسخگو باشند،خاطرنشان کرد:این در حالی است که اگر قرار باشد منطقی عمل گردد،باید افراد منافق و دروغگو پاسخگوی رفتارو گفتارشان باشند نه بر عکس.

  پرویزی با تاکید براین که باید مسئولین با مردم با صداقت کامل برخورد نمایند،یادآور شد: متاسفانه در جامعه کنونی باید برای صداقت هزینه پرداخت شود.

 وی با اشاره به این مطلب که باید شرایطی فراهم شود که دروغ گویان هزینه بدهند، عنوان کرد: نباید بر اساس شنیده ها به تخریب افراد بپردازیم.

 استاندار خراسان جنوبی اضافه کرد: تخریب مسئولان ،انگیزه ماندن آن ها در امر مدیریت را به حداقل می رساند که باید مورد توجه قرار گیرد.

 پرویزی در ادامه صحبت هایش اذعان داشت:بنده از ابتدای ورودم به خراسان جنوبی هدفی جز خدمت به مردم نداشته ام امام متاسفانه حرف و حدیث های زیادی که کمتر از تهمت نیست پشت سربنده زده شده است.

 وی با بیان این که بنده با ورودم به خراسان جنوبی از مسئولین روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی درخواست کردم که سخنان بنده را در هر جلسه یا مناسبتی ضبط کنند،یادآور شد:برخی مواقع سخنانی ازقول بنده نقل می شود که روحم از آن بی خبر است و از کلیه افرادی که این سخنان را می شنوند تقاضامندم که در راستای اطلاع از صحت و سقم آن با روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی تماس بگیرند.

 استاندار خراسان جنوبی با چهره برافروخته ادامه داد:قرار نیست که بنده جواب بسیاری از این تهمت ها را بدهم فقط می توانم تهمت زنندگان را به خداواگذار نمایم.

 وی ضمن اشاره به این که تلاش و تاکید ما بر این است که از ریخت و پاش ها جلوگیری و مسائل مالی در استان جلوگیری به عمل آید،اظهار داشت: باید انتقادها و برخوردها به صورت کاملا آگاهانه صورت گیرد.

 استاندار خراسان جنوبی اذعان داشت: اتهام و بی انصافی کردن نسبت به افرادی که در سخت ترین شرایط برای جامعه تلاش می کنند، ظلم و ستم بوده و گناه نابخشودنی است.

 وی با اشاره به درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، متذکر شد:شهید مظلوم دهه ۶۰ انقلاب،آیت الله بهشتی و شهید دهه ۹۰ انقلاب نیز آیت الله بهشتی است.