تعویض رایگان پلاک های ناخوانا در مراکز تعویض پلاک استان

تعویض رایگان پلاک های ناخوانا در مراکز تعویض پلاک استان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبي از تعویض رایگان پلاک های ناخوانا(تغییر رنگ) در مراکز تعویض پلاک استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از خبرنگار پايگاه خبري پليس،سرهنگ”علیرضا رضایی”درتشريح اين خبر اظهار داشت:برخی افراد سودجو با دست کاری و تغییر اعداد پلاک وسیله نقلیه در سطح معابر و جاده های استان تردد می كنند که این اقدام نوعی بی قانونی و جرم مي باشد و باعث تضییع حقوق سایر شهروندان می گردد که پلیس راهور برابر وظیفه ذاتی ضمن توقیف این قبیل خودروها،رانندگان آنها را به مراجع محترم قضائی معرفی می كند.

وی افزود:پلاک برخی وسایل نقلیه نیز براثر آفتاب خوردگی دچار تغییر رنگ شده که مالکین این قبیل خودروها می بایست نسبت به تعویض پلاک و دریافت پلاک نو اقدام كنند.

سرهنگ رضایی ادامه داد:در راستای ارتقاء انضباط اجتماعی و سهولت در تعویض این پلاک ها با هماهنگی های انجام شده توسط این پلیس با مقام محترم قضایی؛در حال حاضر دارندگان این خودروها می توانند برای تعویض رایگان پلاک (با همان شماره قبلی) با به همراه داشتن اصل مدارک و مبایعه نامه به مراکز تعویض پلاک در سطح استان مراجعه كنند و نیازی به حضور شخصی که پلاک به نام وی می باشد نخواهد بود.