تعداد ۱۲واحد تولیدی در خراسان‌جنوبی پروانه بهره‌برداری گرفتند؛

تعداد ۱۲واحد تولیدی در خراسان‌جنوبی پروانه بهره‌برداری گرفتند؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، به نقل ازروابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، هاشم ولی پور مطلق گفت: با بهره‌برداری از این تعداد واحد تولیدی، زمینه ا شتغال دائم ۲۰۲ نفر فراهم شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی افزود: هفت واحد تولیدی در استان نیز موفق به ایجاد طرح توسعه و افزایش ظرفیت تولید شده‌اند که در واقع زمینه ۲۴ فرصت شغلی ایجاد شده است.

ولی پور مطلق در خصوص تسهیلات اعطایی امسال به صنایع کشاورزی، بیان کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده برای صنایع کشاورزی در سال ۹۶، در سه بخش اعطا می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی ادامه داد: گروهی از تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی است که تاکنون نزدیک ۱۵ واحد تولیدی در این خصوص ثبت نام کرده‌اند که پس از بررسی در این مدیریت و تأیید از اداره تسهیلات بانکی و بانک‌های کشاورزی و عامل دیگر معرفی شده‌اند.

وی در خصوص تسهیلات از محل طرح و رونق تولید، اظهار کرد: متقاضیان این تسهیلات پس از ثبت نام در سامانه و تأیید در بانک‌های عامل، معرفی می‌شوند.

ولی پور مطلق، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی در خصوص تسهیلات طرح توسعه و بازسازی گفت: این تسهیلات نیز از محل اعتبارات تکلیفی بوده که تا کنون جلسه‌ای در این مورد تشکیل نشده است.