تصادف اتوبوس های شرکت واحد بیرجند با ۲۶ مصدوم؛

تصادف اتوبوس های شرکت واحد بیرجند با ۲۶ مصدوم؛

بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس شرکت واحد شهرستان بیرجند در خیابان مطهری، ۲۶ مسافر این دو دستگاه اتوبوس به صورت سطحی مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند .

سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در رابطه با این خبر گفت :ظهر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف جرحی در خیابان مطهری روبروی مطهری ۱۰ بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس راهور به محل حادثه اعزام شدند .🔸وی اظهار داشت:ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک دستگاه اتوبوس قرمز رنگ متعلق به شرکت واحد(خط آزادی به حاجی آباد) با ۲۲ سرنشین به عقب یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد(خط آزادی به توحید)با چهار سرنشین برخورد کرده است که سرنشینان هر دو خودرو به صورت سطحی مصدوم شدند و توسط اورژانس ۱۱۵به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند اعزام شدند .

سردار شجاع افزود : تعداد چهار نفر از مصدومان حادثه در بیمارستان بستری شدند و مابقی مصدومان که به صورت سطحی آسیب دیده بودند ترخیص شدند .

وی تصریح کرد :صحنه تصادف توسط افسر کارشناس پلیس راهور بازدید شد که علت تصادف عدم توجه به جلو از سوی راننده اتوبوس قرمز رنگ مسیر حاجی آباد اعلام شد .