تشکیل اتاق فکر برای توسعه نهبندان در دستور کار مسئولان قرار گیرد؛

تشکیل اتاق فکر برای توسعه نهبندان در دستور کار مسئولان قرار گیرد؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدمهدی مروج‌الشریعه در دیدار با حامیان دولت در شهرستان نهبندان اظهار داشت: من برای خود هیچ شأنی بالاتر از اجرایی کردن منشور ۷ صفحه‌ای دوباره ایران و محقق ساختن برنامه‌های دولت تدبیر و امید قائل نیستم.

استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: شایسته است مسئولین و مدیران کل استان مخصوصاً کسانی که رأس حاکمیت مسئولیتی بر عهده دارند در راستای اجرایی کردن منشور دوباره ایران رئیس جمهور اقدامات جدی‌تری صورت دهند.

وی مردمداری را یکی از اصول مسلم دولت تدبیر و امید دانست و تصریح کرد: مردم به عنوان بزرگترین سرمایه در نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه و در همه حال باید مورد توجه قرار گیرند و همانگونه که تاکنون نیز چنین بوده باید در آینده نیز به صورت مهمتری مورد هدف و اقدام شود.

مقام عالی دولت در استان، حل مشکلات به صورت تخصصی را مورد تاکید قرار داد و افزود: نباید با مطرح ساختن مشکلات در جایی که نباید مطرح شود از این شهرستان چهره‌ای نازیبا بسازیم بلکه باید با مطرح ساختن مشکلات در کارگروه‌های تخصصی در راستای حل آنها برنامه‌ای جامع و مدون ارائه کنیم و در راستای حل آن نیز پیگیری لازم را صورت دهیم.

وی با بیان اینکه همواره چهره‌ای زیبا از نهبندان باید ارائه شود افزود: آنچه که باید از کلام مقام معظم رهبری گرفته می‌شد و مبنای توسعه شهرستان قرار می‌گرفت تاکنون کمتر در این شهرستان انجام شده است.

استاندار خراسان جنوبی تشکیل اتاق فکر در شهرستان را مورد تاکید قرار داد و افزود: شما باید به عنوان اتاق فکر شهرستان با تشکیل جلسات هفته‌ای و با تفکر مسائل را احصاء و آنها را برای برطرف شدن به فرماندار و استاندار ارائه کنید تا برای رفع آن اقدامات لازم صورت پذیرد.

مروج‌الشریعه با بیان اینکه اگر همه تلاش‌ها برای حل مشکلات مردم به وسیله مردم و با مشارکت مردم باشد به نتیجه خواهیم رسید افزود:مسئولین باید تلاش کنند تا مشکلات مردم را با مشارکت آنان حل کنند و در ارائه خدمات هدف اصلی رفع مشکلات مردم باشد در غیر این صورت تمامی تلاش‌ها با شکست مواجه خواهد شد.