تحولات بزرگ، ثمره یک انتخاب درست است

تحولات بزرگ، ثمره یک انتخاب درست است

تحولات بزرگ، ثمره و نتیجه یک انتخاب درست است و ان شاء الله با انتخاب درستی که در کشور داشته ایم، به زودی شاهد تحولات عظیمی خواهیم بود.


 پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری فردوس که با دستور کار تکریم فرماندار و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان برگزار شد، خاطرنشان کرد: گفتمان حاکم بر کشور در حال حاضر گفتمان خدمت رسانی، نوکری مردم، کار جهادی با حساب و کتاب و شبانه روزی است.
وی با اشاره به باور اشتباه گذشته که کار جهادی، پشتوانه علمی ندارد، متذکر شد: کار جهادی، پیشینه کارشناسی و کاملاً علمی دارد و بر اساس اسناد بالادستی صورت می گیرد.
استاندار با تأکید بر این که جریان مؤمن دارد بر کشور حاکم می شود، گفت: با حاکم شدن جریان مؤمن، فتح سنگرها در عرصه بین المللی شتاب می گیرد و همه چیز به نفع ما رقم می خورد.
قناعت ادامه داد: با توجه به کم توجهی هایی که در گذشته به استان شده، برخی شاخص های اقتصادی مطلوب نیست اما باید از فرصت پیش آمده برای جبران عقب افتادگی ها استفاده کنیم.
وی اظهار داشت: توجه دولت به مناطق محروم، کار جهادی بی وقفه، بزرگان استان که در سطح ملی حضور دارند و… همه و همه فرصت های مطلوبی برای ماست که باید از آنها بهره ببریم.
به گفته وی؛ باید به گونه ای اقدام کنیم که در همین چهار سال اول دولت، جایگاه استان را ارتقاء ببخشیم.
استاندار در بخش ابتدایی صحبت هایش از ایام الله دهه فجر گفت و تصریح نمود: ما در حالی این ایام را جشن می گیریم که ۴۳ سال پرفراز و نشیب در عرصه های داخلی، بین المللی و خاورمیانه داشته ایم.
قناعت به تشریح ویژگی های انقلاب پرداخت و اذعان داشت: دینی بودن، تبعیت از یک رهبر عالم فرهیخته، وارد کردن دین به عرصه های اجرایی و اقتصادی، بروز یک حکمرانی و گفتمان نو ملهم از امامین انقلاب، بدون هیچ وابستگی به شرق و غرب، صدور انقلاب به اقصی نقاط جهان بدون لشکرکشی و… از مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی ایران است.
وی با اشاره به نظرات خواص استحاله شده درخصوص وابسته شدن ایران به شرق، تصریح نمود: قرارداد ما با روسیه در راستای منافع ملی و یک ارتباط برد- برد است و تا زمانی که منفعتی برای ما نداشته باشد، قراردادی منعقد نمی گردد.
به گفته وی؛ نظام جمهوری اسلامی ایران را فردی حکیم، سالم و مقتدر رهبری می کند.
استاندار با ارائه مثال هایی از اتفاقات رخ داده در منطقه و نقش ایران در جهت دهی به آنها، بر اقتدار نظام جمهوری اسلامی در دنیا تأکید کرد.
قناعت در ادامه از رویکردهای دولت سیزدهم گفت و متذکر شد: هر جا نیروهای انقلابی بر مسند بنشینند، پیشرفت و ترقی سرعت بیشتری می گیرد.
شایان ذکر است؛ در انتهای این جلسه از تلاش های حلاج مقدم فرماندار فردوس تقدیر و روشن به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان معرفی شد.