تحلیل‌های رسانه‌ای کمکی در شناخت جامعه ورزشی از نقاط قوت و ضعف

تحلیل‌های رسانه‌ای کمکی در شناخت جامعه ورزشی از نقاط قوت و ضعف

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: تحلیل‌های رسانه ای بسیار کمک می‌کند تا جامعه ورزشی بتواند نقاط قوت و ضعف خود آگاه شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از  ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، محمداسماعیل افضل پور امروز(۱۷مردادماه) در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارکرد: حوزه ورزش حوزه‌ای وسیع و گسترده است که طیف زیادی از افراد جامعه به آن توجه دارند.

وی با اشاره به اینکه توجه به ورزش پویایی را در جامعه رقم می‌زند، افزود: بسیاری از افراد جامعه پیگیر رویدادهای ورزشی بوده و به آن واکنش نشان می‌دهند

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی ادامه داد: با توجه به کشش جامعه  باید سعی کنیم روحیه امید و نشاط را در جامعه تسری دهیم چرا که آثار این امر تاثیرات خوبی را در جامعه دارد.

افضل‌پور تصریح کرد: وظیفه مهم خبرنگاران انعکاس این رویدادها است تا خانواده‌ها و جامعه از این اخبار آگاه شوند.

وی تاکید کرد: انعکاس اخبار و رویدادهای ورزشی به گسترش ورزش نیز کمک می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با تاکید بر ـمادگی این اداره کل برای تعامل با خبرنگاران اضافه کرد: انتظار می‌رود ـنچه واقعیت ورزش استان اعم از موفقیت‌ها و شکست‌ها انعکاس داده شود.

افضل‌پور یادآورشد : تحلیل‌های رسانه ای بسیار کمک می‌کند تا جامعه ورزشی بتواند نقاط قوت و ضعف خود آگاه شود.

وی با اشاره به اینکه اگر تحلیل‌ها علمی‌تر و دقیق‌تر باشد به جامعه ورزش بیشتر کمک می‌کند، تصریح کرد: هرچه به مسائل حاشیه‌ای بیشتر پرداخته شود از اصل موضوع دورتر می‌شویم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خاطر نشان کرد: با افزایش سرعت و دقت در خبر و گسترده‌تر شدن آن به موفقیت‌ها در این حوزه نزدیک تر می‌شویم.

گفتنی است؛  مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی  در پایان این نشست از خبرنگار ایسنا و خبرنگاران ورزشی استان تقدیر کرد.

علاوه بر خبرنگار ایسنا خبرنگاران روزنامه خراسان جنوبی، امروز خراسان جنوبی، خبرگزاري‌های فارس، تسنیم، صدا و سیما و موج ورزش نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام