تا زمانی که جوانان در صحنه باشند استکبار هیچ غلطی نمیتواند بکند

تا زمانی که جوانان در صحنه باشند استکبار هیچ غلطی نمیتواند بکند

مولوی اسماعیل کاظمی،استاد  مدرسه علمیه اسدیه، درحاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، اظهار کرد: شعارمرگ بر آمریکا تا زمانی که سردم داران آمریکا باشند ادامه دارد .

وی افزود: تا زمانی که آمریکا بر علیه ایران و ملت ایران نقشه های شومی  داشته باشد این شعار ها ادامه دارد.

استاد مدرسه علمیه اسدیه بیان کرد:زمانی که آمریکا دست از توطئه های خود بردارد استکبار ستیزی هم پایان خواهد یافت .

مولوی کاظمی عنوان کرد: اگر ما بتوانیم روی تولیدات خودمان بایستیم و از آنها حمایت کنیم هیچ گاه دست به سوی بیگانگان دراز نخواهیم کرد و همیشه ملت هایی پیروز بوده اند که روی تولیدات و سرمایه های خود حساب کرده اند نه روی تولیدات بیگانگان.

وی ادامه داد: اگر ما خواسته باشیم همیشه چشم انتظار دست بیگانگان باشیم که آنها به ما یاری برسانند هیچ وقت روی پای خود نخواهیم ایستاد و ما همیشه باید فرصت طلبی را از زندگی خود بیرون کنیم.

استاد مدرسه علمیه اسدیه گفت:آمریکا با شیوه های مختلفی دوست دارد به اقتصاد ما ضربه بزند و اقتصاد ما بر پایه نفت باشد ما منابع زیادی داریم که می‌تواند چند برابر نفت برای ما سرمایه داشته باشد اما متاسفانه اقتصاد دانان ما همیشه چشم به نفت دوخته اند.

مولوی کاظمی اظهار کرد:روز ۱۳ آبلان روز استکبار ستیزی است و روزی است که دانشجویان پیرو خط امام به سفارتخانه هجوم بردند و آن شوکت و هیبت آمریکا را برای همیشه از بین برده  و نشان دادند که اسلام و استکبار ستیزی همیشه در صحنه است و تا زمانی که مسلمانان و جوانان در صحنه باشند استکبار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.