تاکید بر حفظ روحیه ایثار در جامعه

تاکید بر حفظ روحیه ایثار در جامعه

فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی در خراسان جنوبی بر حفظ روحیه ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق ، سرهنگ خلبان حمید مصطفوی، امروز ۲۸ تیر، در یادواره ۱۰ شهید نیروی هوایی ارتش در خراسان جنوبی اظهار کرد: شهدا که رفتند کاری حسینی کردند و ما باید کاری زینبی کنیم.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ جامعه هستند، افزود: باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم چرا که شهدا رفتند تا نام جمهوری اسلامی ایران در تاریخ جاودانه بماند.

فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی در خراسان جنوبی با تاکید بر حفظ روحیه ایثار و شهادت، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند که زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست که باید به این مسئله توجه کرد.

میرخلبان حسین خلیلی، همرزم شهید بابایی نیز در این مراسم اظهار کرد: عراق با تمام توان به ایران حمله کرد، اما از خود گذشتگی و رشادت‌های نیروهای ایرانی و فرماندهی امام خمینی(ره) باعث شکست نقشه‌های دشمن شد.

وی با بیان اینکه شهید بابایی در کاهش زمان پروازها و رعایت سلسله مراتب نمونه بود، اظهار کرد: شهید خورشیدی یکی دیگر از شهدای نیروی هوایی بود که هیچ  ترسی در دل نداشت.

همرزم شهید بابایی با بیان اینکه این شهدا در مراقبت از اموال بیت المال بسیار دقیق و حساس بودند، یادآور شد: رهبری پیامبرگونه امام راحل، حمایت‌های مردم ایران و رشادت‌های شهدا باعث زمین گیر کردن بعثی‌ها شد.

در این مراسم از خانواده‌های شهدای نیروی هوایی، اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی، شهید “مرتضی بصیری پور” و همچنین  شهید “ایمان یوسفی” تجلیل و یاد آنان گرامی داشته شد.


انتهای پیام