بیمه سلامت، موفق در ارائه خدمات به مردم مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی:

بیمه سلامت، موفق در ارائه خدمات به مردم


مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی تأکید کرد:
بیمه سلامت در ارائه خدمات به مردم موفق عمل کرده است.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ محبی با بیان این مطلب در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت استان خاطر نشان کرد: رضایتمندی حداکثری مردم از وضعیت موجود و نحوه خدماتی که ارائه می شود، نشان دهنده عملکرد مطلوب این حوزه است.
وی، ضمن تبریک هفته بیمه سلامت به مدیرکل و همکاران این حوزه، ادامه داد: روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان در ایجاد تعامل بین این مجموعه و جامعه هدف خود، اقدامات درخور توجهی انجام داده که قابل تحسین نی باشد.
مدیر کل روابط عمومی استانداری گفت: با توجه به این که بیمه، مجموعه ای خدمات رسان است، هر چه بیشتر بتواند با مردم در ارتباط باشد، با نقاط ضعف و قوت خود بهتر آشنا می شود.
محبی متذکر شد: رسانه ها در این زمینه بازوهای کمکی خوبی هستند و از این ظرفیت نیز می توان در شناسایی کاستی ها بهره گرفت.
وی از ارتباط خوب روابط عمومی بیمه سلامت با رسانه ها نیز گفت.
مدیر کل بیمه سلامت نیز در این دیدار به تشریح وضعیت موجود پرداخت و گفت: حدود ۶۲ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت می باشند.
اربابی متذکر شد: تاکنون ۶۰ درصد بیمه شدگان سلامت استان مشمول طرح رایگان شده‌اند.
وی تأکید کرد: امروز با تلاش و جدیت دولت در تأمین خدمات درمانی مناسب، پوشش بیمه‌ای برای آحاد مردم فراهم شده است.
مدیر کل بیمه سلامت درخصوص نسخ الکترونیک نیز توضیحات جامعی ارائه کرد و گفت: فرایند تولید نسخه های الکترونیک روز به روز در حال گسترش است.
اربابی افزود: این میزان در ماه‌های آینده باید به بالای ۵۰ درصد برسد ضمن اینکه بازه زمانی که برای جامعه پزشکی تعیین کرده‌ایم، ابتدای آذرماه است.