بیش‌ از ۵۰درصد کابینه تغییر می‌کند/ زنگنه، قاضی‌زاده، طیب‌نیا و حجتی اعلام کرده‌اند نمی‌مانند/ تلاش برای نگه‌داشتن این وزرا؛ آخرین اخبار از تغییرات کابینه:

بیش‌ از ۵۰درصد کابینه تغییر می‌کند/ زنگنه، قاضی‌زاده، طیب‌نیا و حجتی اعلام کرده‌اند نمی‌مانند/ تلاش برای نگه‌داشتن این وزرا؛

بر اساس اطلاعات رسیده به خبرنگار اقتصاد آنلاین، آقایان بیژن زنگنه، حسن قاضی‌زاده هاشمی، علی طیب نیا و محمود حجتی اعلام کرده‌اند در کابینه دولت دوازدهم نمی‌مانند. اما تلاش برای ماندن این افراد برای یک دوره چهار ساله دیگر آغاز شده است.

به گزارش خبر شرق ، بر اساس برنامه قرار است مراسم تنفیذ آقای روحانی توسط مقام معظم رهبری، پنجشنبه ۱۲مرداد در حسینیه امام خمینی (ره) و با حضور سران قوا و جمعی از مقامات لشکری و کشوری برگزار می‌شود.

از آن‌جا که دولت یازدهم روز ۱۲مرداد ماه سال۹۲ با مراسم تنفیذی که در محضر رهبر معظم انقلاب انجام شد آغاز به کار کرد، در همان روز هم به کار خود خاتمه خواهد داد و جای خود را به دولت دوازدهم می‌دهد.

مراسم تحلیف احتمالا روز ۱۳مرداد در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.  پیش بینی می شود در همان روز لیست کابینه دولت دوازدهم تقدیم مجلس شود و دو هفته بعد جلسه رای اعتماد برگزار شود.

وزیران